Boat rent Tenerife
Delfinų ir banginių stebėjimas Tenerifėje

Delfinų ir banginių stebėjimas Tenerifėje

Pamatykite delfinus ir banginius Tenerifėje. Nepakartojami įspūdžiai Jums, jūsų šeimai ir draugams.

Susitikite su delfinais ir banginiais Tenerifėje, plaukiodami po Atlanto vandenyną prabangiu laivu.

Siūlome delfinų ir banginių stebėjimo keliones ištisą dieną, septynias dienas per savaitę. Apžiūrint nuostabią salos pakrantę, jūs turėsite galimybę mėgaujantis, stebėdami vandenyno fauną yra tikimybė susitikti ir su didžiaisiais Atlanto vėžliais jų natūralioje aplinkoje.

Šis banginių turas padės jums pasinerti į nuostabų banginių, delfinų ir vandenyno vėžlių pasaulį.

Ir kaipgi be maudynių? Pasirinkite paviršinį nardymą ar tiesiog mėgaukitės saule priešais nuostabų Tenerifės kalnų peizažą.
Ateikite pas mus poromis ir šeimomis ir mes Jums padarysime TIKRĄ šventę!

Jūsų patogumui, mes teikiame ir pervežimo paslaugą. Galime jus pasiimti ir pervežti į viešbutį.

  • Siūlome keliones visomis savaitės dienomis

  • Maistas ir gėrimai įskaičiuoti į kelionės kainą

  • Jūsų patogumui teikiame ir pervežimo paslaugą. Galime jus pasiimti ir pervežti į viešbutį.

  • Tūkstančiai keleivių įvertino mūsų keliones pas delfinus įspūdžius 5 žvaigždutėmis.

Pervežimo paslaugos teikiamos tik Tenerifės pietuose, o ne iš Puerto de la Kruso, ar šiaurinės salos pusės.

Rezervuoti laivą
6 vietų jachta Odyssey 38
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 470€ 369
Kaina keleiviui renkant grupę: 59€ 49€
11 vietų jachta Bavaria 41
Viso laivo nuoma: 749 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
12 vietų jachta Bavaria 41
Viso laivo nuoma: 420 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
11 vietų jachta Dufour
Viso laivo nuoma: 450 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
10 vietų jachta Bavaria 49 Cruiser
Viso laivo nuoma: 420 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
15 vietų erdvi jachta Bavaria 55
Viso laivo nuoma: 495 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
5 vietų sportinė jachta Pogo 36
Viso laivo nuoma: 799 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
Pramoginis 23 vietų katamaranas
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 1250€ 1199
Kaina keleiviui renkant grupę: 69 €
Pramoginis 45 vietų katamaranas
Viso laivo nuoma: 835 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
Pramoginis katamaranas su stiklinėmis grindimis
Viso laivo nuoma: 950 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 85 €
Sunseeker Portofino 35 greitaeigis laivas
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 650€ 549
Kaina keleiviui renkant grupę: -
8 vietų greitaieigis kateris Jeanneau
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 470€ 369
Kaina keleiviui renkant grupę: -
Galerija
Delfinų ir banginių stebėjimas Tenerifėje
Banginių stebėjimas Tenerifėje Katamarano nuoma Tenerifė katamaranas Tenerifė Ekskursija Tenerifėje Delfinų stebėjimas Tenerifėje Banginių stebėjimas Tenerifėje Delfinų stebėjimas Tenerifėje Delfinų stebėjimas Tenerifėje Jachtos nuoma Tenerifė Jachtos nuoma Tenerifeje Banginių stebėjimas Tenerifėje Banginių stebėjimas Tenerifėje
Plačiau apie kelionę

Delfinai – itin mieli ir draugiški vandenyno gyventojai. Ir nors delfinai yra laukiniai gyvūnai, jų ryšys su žmogumi gali būti labai artimas. Žmonės jau daugybę metų žavisi delfinais, stebi juos, analizuoja jų gyvenimo būdą ir aiškinasi kokių sugebėjimų šie vandenyno žinduoliai turi, todėl delfinų stebėjimas yra vykdomas ne tik pramoginiais, bet ir mokslo tikslais.

Turbūt daugeliui ne kartą teko šiuos vandenyno gražuolius matyti nelaisvėje, bet būdami netoli savo namų, laukinėje gamtoje, jie elgiasi visai kitaip, štai kodėl delfinų stebėjimas Tenerifėje yra itin populiari ir mėgstama pramoga. Įdomu, kad delfinai nebijo žmonių ir plaukiančių laivų, jie smalsūs ir patys nori pamatyti mus. Jiems labai įdomu susipažinti su į jų namus užsukusiais svečiais. Delfinai yra neįtikėtinai geri, draugiški ir visiškai nepavojingi, o kai žvelgi į juos, atrodo, tarsi jie šypsosi ir bendrauja su žmonėmis. Ir tokie potyriai išties stebuklingi, todėl šis nuotykis sužavės kiekvieną salos svečią. Tai ką pamatysite ir tai ką patirsite yra tiesiog nepakartojama ir to neįmanoma papasakoti jokiais žodžiais. Vaikai, kurie vyksta į delfinų stebėjimo ekskursiją, kelionės metu neturės kada nuobodžiauti, jie įdėmiai stebi visą vandenyno gyvenimą ir tik aikčioja iš nuostabos pamatę virš vandens iššokantį delfiną ar pamatę šalia laivo praplaukiantį banginį. Nuotykis nepaliks abejingų ir suaugusių, nes tai ne šiaip pasirodymas, tai nenuspėjama ir visuomet kitokia, visada ypatinga ir nepakartojama laukinė gamta.

Turbūt ne kartą teko matyti delfinus kokiame egzotiškų kraštų kelionių lankstinuke, televizijos laidoje apie laukinę gamtą ar kokiame pramoginiame pasirodyme. Delfinai yra lengvai sukalbami ir draugiški, todėl lengvai pasiduoda dresūrai. Žinoma, jie ir labai protingi, nes sugeba suprasti ko jų prašoma ir išmoksta sinchroniškai atlikti net sudėtingus triukus. Nelaisvėje gyvenantys delfinai ne tik dalyvauja įspūdinguose pasirodymuose, bet ir yra naudojami įvairioms terapijoms žmonėms su įvairiomis negaliomis ar sutrikimais. Manoma, kad bendravimas su delfinais turi gydomąjį poveikį. Ir ne tik manoma, bet tai jau seniai įrodyta mokslo. Tačiau, kad ir kaip nuostabu yra paliesti ar pamatyti delfiną dideliame baseine, pamatyti jį jo namuose yra visiškai kitokia patirtis. Nes niekur delfinai nesijaučia taip gerai, kaip savo tikruose namuose. O būtent Kanarų salose ir yra daugybė natūralių delfinų buveinių. Tai žmogaus rankos nepaliestos vietovės, neliečiame jų ir mes, tačiau pasigrožėti delfinų gyvenimu gali kiekvienas norintis Tenerifės salos svečias.

Delfinai yra labai protingi, draugiški ir bendrauti norintys žinduoliai. Jie kuria šeimas, rūpinasi savo vaikais, žaidžia, bendrauja vieni su kitais – visai kaip ir mes. Ar tikrai kelionės metu pavyks pamatyti delfinus? Garantuojame 99%, nes delfinai čia gyvena ištisus metus, jie nemigruoja, nes čia turi pakankamai maisto, vandens temperatūra ir vietos klimatas idealiai tinka jų gyvenimui ir čia jie yra visiškai saugūs. Nors delfinai gyvena po vandeniu, tačiau panėrę jie gali išbūti vos 7 minutes, todėl jiems būtina iškilti virš vandens ir įkvėpti oro. Štai tada ir pamatysite nuostabiai šokinėjančius ar net žaidžiančius Atlanto vandenyno gražuolius. Jų bendravimas tarpusavyje ir skleidžiami garsai sužavi kiekvieną keliautoją. O kad ekskursija būtų dar įdomesnė, kelionės metu mes jums papasakosime dar daugiau įdomių faktų apie delfinus. Kadangi jie nėra vieninteliai vandenyno gyventojai, papasakosime ir apie kitus gyvūnus, kurie slepiasi po vandeniu.

Plaukimas Atlanto vandenynu nuteikia atpalaiduojančiai, tai savotiškas pabėgimas nuo kasdienio šurmulio. Privatumas, malonus laivo supimas, tobulas atostogoms tinkantis oras ir nepamirštama pažintis su ko gero žinomiausiais ir daugiausia simpatijų keliančiais vandenyno žinduoliais – delfinais. Nors tai ne terapija ar pasirodymas, bet po šios kelionės jūs tikrai pasijusite “pasikrovę“ jėgų, atsipalaidavę, jausitės linksmiau ir dar kurį laiką nuo jūsų veido nedings šypsena. Nors jau daugelį metų organizuojame delfinų stebėjimo ekskursijas, kiekvieną kartą šiose kelionėse mes patys mėgaujamės nuotykių, pasikrauname nuostabių emocijų, ramybės ir gyvenimo džiaugsmo.

Mes esame pirmoji šios srities įmonė Tenerifėje, gavusi banginių ir delfinų stebėjimo ir įgulos paslaugų jūrinėms ekskursijoms sertifikatą, todėl mūsų ilgametė patirtis ir atsakingas požiūris į darbą, leidžia mums teikti itin kokybiškas, įdomias ir saugias paslaugas. Delfinų stebėjimas Tenerifėje gali virsti geriausiu jūsų atostogų nuotykiu, todėl kviečiame išbandyti į tai, kas jūsų atmintyje išliks visą gyvenimą.

Planuojant išvyką, verta paminėti, kad mes organizuojame įvairaus pobūdžio keliones ir turime įvairių vandens transporto priemonių, todėl pasakykite mums kokie jūsų norai ir mes pasistengsime juos įgyvendinti. Delfinų stebėjimas gali vykti iš įvairių transporto priemonių, galime plaukti valtimi, laivu, burine jachta ar katamaranu. Visi jie skirtingų dydžių ir talpina skirtingą kiekį žmonių, bet mes padėsime išsirinkti tai, kas idealiai atitiks jūsų poreikius. Dar didesniam patogumui, kelionių metu vaišinsime jus įvairias užkandžiais ir gėrimais, o norint aktyvių pramogų, pasirūpinsime nardymu su vamzdeliu. Be to, visi norintys keliautojai turės išskirtinę galimybę ir patys išsimaudyti Atlanto vandenyne.

Delfinų stebėjimas Tenerifėje labai populiari ir mėgstama pramoga tiek salos svečių, tiek vietinių gyventojų, tačiau tai gali būti ne tik ekskursija, o dalis nuotykio. Romantiškas vakaras dviese, šeimos išvyka, mergvakaris ar bernvakaris, gimtadienis, nepamirštamos vestuvės, šeimos šventė ar draugų susitikimas – laivas yra nuostabiai tinkanti vieta tiek įvairioms šventėms, tiek poilsiui. Plaukiant laivu garantuojamas visiškas privatumas, o kelionė gali būti tokia, kokios norisi jums. Aprodysime jums gražiausias Kanarų salų vietas, didingas uolas ir įlankas, papasakosime kas slypi po vandeniu ir užtikrinsime visapusišką patogumą visiems mūsų svečiams.

Papildomu susitarimu ir už papildomą mokestį galime pasirūpinti, kad laive kartu su mumis plauktų profesionalus fotografas, kuris užfiksuos visas gražiausias kelionės akimirkas. Į išvykos kainą įskaičiuoti užkandžiai, bet jei norisi karštų patiekalų, mes pasirūpinsime ir jais.

Išvykstame iš Puerto Colon uosto, į kurį atvykti patogu nesvarbu iš bet kurios salos vietos, todėl visai nesvarbu kur apsistojote. Į uostą lengvai atvyksite automobiliu, visuomeniniu transportu, taksi, pėsčiomis ar dviračiu. Dėl nuostabaus klimato, delfinų stebėjimas Tenerifėje galimas ištisus metus, o ir delfinai iš čia niekur nemigruoja. Bet kelionę planuoti rekomenduojame kuo ankščiau, nes pažintis su delfinais yra itin mėgstama pramoga šioje saloje, todėl ir laivą rezervuoti reikėtų kuo anksčiau.

Verta paminėti, kad šio nuotykio metu pamatysite ne tik delfinus, bet ir ne mažiau įspūdingus banginius, galbūt turėsime progą pasigrožėti net ir jūrų vėžliais. Bet nors pamatyti vandenyno gyventojus iš arti yra nepakartojama patirtis, pasigrožėti bus ir daugiau kuo. Nuo laivo denio atsiveria visai kitoks Tenerifės salos kraštovaizdis, turėsime galimybę pasiekti tas vietas, kurios sausumoje nematomos ir nepasiekiamos. Įlankos ir žmogaus rankos nepaliesti laukiniai paplūdimiai taip pat nepaliks abejingų. Žinoma, netruks ir pramogų, visi norintys galės atsigaivinti Atlanto vandenyne.