Boat rent Tenerife
Vandens motociklų nuoma

Vandens motociklų nuoma

Vandens moticiklai Tenerifėje be gidų ir vadovų.

„Boat Rent Tenerife“ yra vienintelė Tenerifės įmonė, įgaliota išnuomoti vandens motociklus klientams be vadovo.

Norėdami važiuoti be gido, turite turėti „mažo laivo licenciją“.

Į kainą įeina viskas, ko reikia norint mėgautis laisvai tyrinėjant Tenerifės pakrantę.

Mus rasite Las Americas, Puerto Colon uoste.

Vandens motociklų nuomos kaina Tenerifėje:

  • 1 valanda: 150 €

  • 2 valandos: 280 €

  • Pusė dienos (4 valandos): 500 €

Galerija
Vandens motociklai Tenerifė Ekskursija Tenerifėje Valčių nuoma Tenerifėje Vandens motociklai Tenerifė Vandens motociklai Tenerifė Vandens motociklų nuoma Tenerifėje Vandens motociklų nuoma Tenerifė
Plačiau apie kelionę

Į nuostabiąją Tenerifę turistai atvyksta iš viso pasaulio. Šią Ispanijai priklausančia salą renkasi įvairaus amžiaus ir pomėgių keliautojai. Vieni atvyksta su draugais, kiti su šeima, dar kiti atvyksta vieni. Visi salos svečiai skirtingi, todėl suprantame, kad ir pramogos patinka skirtingo. Vieni turistai nori ramaus ir jaukaus pasiplaukiojimo laivu, kitiems labiau patinka pažintinės ekskursijos, o dar kitiems norisi aktyvių pramogų. Būtent tokia yra vandens motociklų nuoma Tenerifėje. Plaukiant vandens motociklu, jūs turėsite galimybę pamatyti gražiausias salos pakrantes: Adeje, La Caleta, Puerto Colon, Las Americas, Los Cristianos, Palm-Mar, Los Gigantes.

Tai pramoga, kurios metu pamatysite salą visai kitu kampu – pačiu gražiausiu kampu. Tai šiek tiek ekstremali, jaudulį keliantį, bet saugi ir nepakartojama patirtis. Plaukiant vandens motociklu, pamatysite atokiausias ir įdomiausias salos vietas, susipažinsite su vandenyno gyventojais ir patys turėsite progą išsimaudyti Atlanto vandenyne. Vandens motociklų nuoma Tenerifėje yra ne eilinė ir labai įdomi pramoga, kurią išbandyti išdrįsta tikrai ne kiekvienas. Bet jei jūs nusprendėte patirti šį nuotykį – tikrai nepasigailėsit.

Dėl nuostabiai atostogoms tinkančio klimato, Tenerifėje vandens pramogos yra itin populiarios, taigi ne išimtis ir plaukimas vandens motociklu, todėl rezervuoti laiką jūsų nuotykiui rekomenduojame kuo anksčiau.

Nesvarbu kokia jūsų patirtis, jei dar nei karto neteko plaukti vandens motociklu, jūs vis tiek galit leistis į šį nuotykį. Jei tai pirmoji jūsų pažintis su vandens motociklu, mes jį valdysime už jus. Tai ne ką mažiau įdomi ir jaudulį keliantį patirtis. Aprodysime jums pačias gražiausias salos vietas ir turėsite proga pasigrožėti tuo, ko pamatyti sausumoje tiesiog neįmanoma. Šis nuotykis nepalieka abejingų ir tie kas išdrįsti išbandyti vandens motociklą, vėliau nei karto nesudvejoja savo pasirinkimu. Tai būtina išbandyti nors kartą gyvenime, nes jausti vandenyną savo kojomis ir skrieti per jį stebint nuostabų salos kraštovaizdį yra tiesiog žodžiais neapsakoma patirtis.

Nuostabi gamta – tai dar ne viskas kas sužavės jus. Nuotykio metu matysite delfinus, banginius, vėžlius ir kitus vandenyno gyventojus. Kai šalia vandens motociklo plaukia ranka pasiekiamas banginis, ar kai priešais vandens motociklą iš vandens iššoka delfinas – tai sužavi kiekvieną. Net ir mes, kurie į Atlanto vandenyną plaukia kasdien, kiekvieno nuotykio metu žavimės tuo, ką matome. Nes tai nuostabu ir nepakartoja. Plaukiant vandens motociklu, mes fotografuosime gražiausias kelionės akimirkas, o kelionės pabaigoje galėsite įsigyti jums patinkančias nuotraukas. Tai priminimai, kurie atmintyje išliks visą gyvenimą, todėl mes jaučiame pareigą tas akimirkas užfiksuoti.

Vandens motociklų nuoma Tenerifėje galima ir be vairuotojo. Jei turite vandens motociklo licenciją, mes galime jums jį išnuomoti. Beje, didžiuojamės tuo, nes esame vienintelė įmonė Tenerifėje, kuri gali suteikti šią paslaugą. Susitarkime laiką jūsų kelionei ir pasinerkite į nepamirštamą nuotykį vandens motociklu.

Jau daugelį metų dirbame šį darbą, todėl garantuojame malonų bendravimą, saugias ir įdomias keliones bei kokybiškas paslaugas. Visi mūsų vandens motociklai techniškai tvarkingi, nuolat prižiūrimi. Jie saugūs ir patogūs, todėl garantuojame, kad kelionės nesujauks nesklandumai. Mes įdėsime visas pastangas, kad šis nuotykis pranoktų jūsų lūkesčius. Vandens motociklą galite išsinuomoti tokiam laikui, kokiam norite. Tai gali būti trumpa, vos 40 minučių ekskursija, o gali būti ir 3 valandas trunkantis nuotykis, kurio metu spėsite apžiūrėti net ir atokiausias salos vietas. Taip, kaip norite jūs. Esame lankstūs, draugiški ir pasiruošę išpildyti jūsų norus!