Boat rent Tenerife
Laivų nuoma Tenerifėje

Laivų nuoma Tenerifėje

Greitaeigių motorinių laivų nuoma Tenerifėje. Plaukime po Atlanto vandenyną grožintis vaizdais nuo patogaus laivo denio. Mes viskuo pasirūpinsime!

Kai planuojame kelionę į egzotišką šalį, dažniausiai jau įsivaizduojame kaip lepinsimės saulės voniomis paplūdimyje, kurį supa nuostabi gamta, tiesa? O jei lepintis ne paplūdimyje, o prabangiame laive? Laivų nuoma Tenerifėje yra bene mėgstamiausia turistų pramoga, nes tai ne tik poilsis, bet ir neįtikėtinas nuotykis.

Kelionė laivu patiks įvairaus amžiaus keliautojams. Mažuosius stebins visai šalia laivo plaukiantys delfinai, o aktyvaus poilsio mėgėjai, galės išbandyti paviršinį nardymą ir susipažinti su vandenyno gelmėmis.

Kuo ypatingi mūsų laivai ir kelionės?

  • Laivuose įrengtos patogios gulimos vietos, kur galėsite lepintis saulės voniomis

  • Kelionės kruopščiai planuojamos, siekiant aprodyti jums gražiausias salos vietas

  • Laivai pritaikyti patogioms maudynėms pačiame Atlanto vandenyne

  • Maistu ir gėrimais pasirūpinsime mes!

Rezervuoti laivą
Sunseeker Portofino 35 greitaeigis laivas
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 650€ 549
Kaina keleiviui renkant grupę: -
Žvejybinis laivas Jeanneau - merry fisher 800
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 470€ 369
Kaina keleiviui renkant grupę: -
8 vietų greitaieigis kateris Jeanneau
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 470€ 369
Kaina keleiviui renkant grupę: -
Pramoginis 23 vietų katamaranas
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 1390€ 1290
Kaina keleiviui renkant grupę: 69 €
Pramoginis 45 vietų katamaranas
Viso laivo nuoma: 735 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
Pramoginis katamaranas su stiklinėmis grindimis
Viso laivo nuoma: 950 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 85 €
6 vietų jachta Odyssey 38
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 470€ 369
Kaina keleiviui renkant grupę: 59€ 49€
11 vietų jachta Bavaria 41
Viso laivo nuoma: 749 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
12 vietų jachta Bavaria 41
Viso laivo nuoma: 420 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
11 vietų jachta Dufour
Viso laivo nuoma: 450 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
10 vietų jachta Bavaria 49 Cruiser
Viso laivo nuoma: 420 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
15 vietų erdvi jachta Bavaria 55
Viso laivo nuoma: 495 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
5 vietų sportinė jachta Pogo 36
Viso laivo nuoma: 799 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
Galerija
Laivas Tenerifė Katerio nuoma tenerifeje Jachtos nuoma Tenerifeje Delfinų stebėjimas Tenerifėje Jachtos nuoma Tenerifė Ekskursija Tenerifėje Valčių nuoma Tenerifėje laivas Tenerifė Katerio nuoma tenerifeje Katamarano nuoma Tenerifė Jachtos nuoma Tenerifė laivas Tenerifė
Plačiau apie kelionę

Rojus žemėje – Tenerifė! Ši vulkaninė sala sužavi kiekvieną čia atvykusį keliautoją. Puikus klimatas, nuostabi gamta, draugiški vietos gyventojai, skanūs patiekalai ir gausybė pramogų turistams. Salos krantus skalauja Atlanto vandenynas, todėl čia ypač mėgstamos vandens pramogos. Viena jų – pasiplaukiojimas laivu!

Laivų nuoma Tenerifėje  - tai itin turistų ir vietinių mėgstama pramoga, nes plaukiant vandenynu nuo laivo denio atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Tai puikus poilsis, kurio metu pasimiršta visi rūpesčiai ir problemos, o potyriai atmintyje išlieka visą gyvenimą.

Ekskursijos metu turėsite unikalią galimybę iš labai arti pamatyti nuostabiausius vandenyno gyventojus. Susipažinsite su delfinais ir banginiai, o jei nusišypsos sėkmė, kelionės metu gali pavykti pamatyti net ir didžiuosius jūrų vėžlius. Sustosime prie žmogaus rankos nepaliesto, „laukinio“ pliažo, kur visi norintys keliautojai galės atsigaivinti ir išsimaudyti. Aplankysime įlankas, kuriose nustebins neįtikėtinai skaidrus vanduo ir pasigrožėsime nuostabiausiomis vietomis, kurios nematomos sausumoje.

Jei norisi, kad įspūdingos kelionės akimirkos būtų užfiksuotos nuotraukose, mes pasirūpinsime, kad profesionalus fotografas keliautų kartu su mumis. Gražios nuotraukos sužadins nuostabius prisiminimus net ir po daugelio metų ir primins kokia nuostabi buvo jūsų kelionė. Mums labai svarbu, kad mūsų svečiai būtų patenkinti, todėl pasistengsime išpildyti visus jūsų lūkesčius.

Tai ne tik laivo nuoma Tenerifėje, tai pats geriausias nuotykis, atostogaujant šioje kerinčioje saloje. Tenerifės salos krantus skalaujantis Atlanto vandenynas yra puiki vieta norintiems pamatyti delfinus ar banginius, nes prie vakarinės salos pakrantės yra natūralios įvairių jūros žinduolių buveinės. Būtent čia jau yra pastebėtos net 28 skirtingos jūrų žinduolių rūšys, todėl tikimybė, kad kelionės metu pamatysite banginius ar delfinus yra beveik 100 procentų, o galbūt pasiseks pamatyti ir dar daugiau nuostabių vandenyno gyventojų.

Laivų nuoma Tenerifėje yra populiari, bet tuo pat metu ir daug atsakomybės reikalaujanti paslauga. Norime, kad kelionė būtų saugi, patikima ir be papildomų rūpesčių, todėl turime visas licencijas ir reikalingus leidimus. Visose vandens transporto priemonėse turime gelbėjimosi liemenes ir visą reikalingą saugumo įrangą, todėl kelionės metu jausitės visiškai ramiai ir saugiai.

Mes įsikūrę Puerto Colon uoste. Jūsų patogumui, mūsų įgula kalba įvairiomis kalbomis: anglų, ispanų, italų, rusų, lietuvių ir lenkų, taigi be vargo susikalbėti pavyks kiekvienam. O kad į nuotykį leistis būtų dar maloniau ir paprasčiau, maistu ir gėrimais pasirūpinsime mes. Karšti sumuštiniai, sūris, kumpis, alyvuogės ir egzotiški vaisiai – kiekvieno keliautojo skoniui. O ir ne tik užkandžiais, bet ir gėrimais pasirūpinsime mes. Putojantis vynas ar alus. Kava ar arbata. Sultys ar vanduo. Mes padarysime viską, kad ši kelionė tiesiog sužavėtų jums.

Susitarkime laiką jūsų nuotykiui ir kai jis ateis, jums beliks patogiai įsitaisyti laive, visiškai atsipalaiduoti ir patirti tai, ko neįmanoma papasakoti ir nusakyti jokiais žodžiais. Norintys aktyvesnių pramogų, turės išskirtinę galimybę už papildomą mokestį susipažinti su povandeniniu pasauliu. Nardymas su vamzdeliu yra puiki pramoga norintiems dar daugiau įspūdžių.

Laivo nuoma Tenerifėje – idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina kokybišką poilsį. Ši išvyka puikiai tinka mergvakariui, bernvakariui, gimtadienio šventei, gerų draugų susibūrimui ar tiesiog romantiškam poros poilsiui. Pasiūlysime tokio dydžio laivą, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius. Esame sudėlioję geriausius maršrutus, tačiau jei norėsit kažką keisti, mes visuomet esam pasiruošę padėti suplanuoti puikų nuotykį. Pasikalbėkime ir kartu suplanuokime įsimintiniausią jūsų nuotykį nuostabiame Atlanto vandenyne!