Boat rent Tenerife
Jachtos nuoma Tenerifėje

Jachtos nuoma Tenerifėje

Pasimėgaukite nuostabiais salos vaizdais ir pažaiskite su delfinais. Jachtos nuoma Tenerifėje.

Plaukite į nuotykį Tenerifėje su mūsų erdve ir prabangia jachta! Nuo laivo denio atsiveriantis salos grožis ir pažintis su Atlanto vandenynu nepaliks abejingų, o svarbiausia, kad to, ką pamatysite supantis tarp bangų, neįmanoma pamatyti esant sausumoje. Ką jau kalbėti apie potyrius stebint šalia jachtos plaukiančius delfinus ar kitus vandenyno gyventojus. Skamba nuostabiai, tiesa? Ir tai dar ne viskas!

Pasinerkite į nepamirštamą vandenyno nuotykį su šeima ar geriausių draugų kompanija, nes mūsų jachtose patogiai telpa net 10-15 žmonių.

Jachtoje jūsų lauks:

  • Įvairus maistas ir gėrimai, kurie patiks kiekvieno skoniui

  • Malonus ir paslaugus kapitonas

  • Galime pasirūpinti paviršinio nardymo įranga

  • O jei norisi įamžinti kelionės akimirkas, galime pasirūpinti ir profesionaliu fotografu

Rezervuoti laivą
6 vietų jachta Odyssey 38
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 470€ 269
Kaina keleiviui renkant grupę: 59€ 39€
11 vietų jachta Bavaria 41
Viso laivo nuoma: 749 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
12 vietų jachta Bavaria 41
Viso laivo nuoma: 420 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
11 vietų jachta Dufour
Viso laivo nuoma: 450 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
10 vietų jachta Bavaria 49 Cruiser
Viso laivo nuoma: 420 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
15 vietų erdvi jachta Bavaria 55
Viso laivo nuoma: 495 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
5 vietų sportinė jachta Pogo 36
Viso laivo nuoma: 799 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
Galerija
Jachtos nuoma Tenerifeje Delfinų stebėjimas Tenerifėje Jachtos nuoma Tenerifė Buriavimas jachta Tenerifeje Jachta Tenerifė Buriavimas jachta Tenerifeje Jachtos nuoma Tenerifeje Buriavimas jachta Tenerifeje Jachtos nuoma Tenerifė Ekskursija Tenerifėje Laivas Tenerifė Jachta Tenerifė Jachtos nuoma Tenerifeje Buriavimas jachta Tenerifeje Jachtos nuoma Tenerifėje Jachtos Tenerifėje nuoma
Plačiau apie kelionę

Atvykus į didžiausią Kanarų salą – Tenerifę, tiesiog būtina iš arčiau pažvelgti ne tik į nuostabų vietos kraštovaizdį, paragauti vietinių patiekalų, bet ir pasigrožėti kerinčiu Atlanto vandenynu. Ir visas vandenyno grožis atsiveria ne pakrantėje, o skrodžiant vandenyno bangas laivu, todėl jachtos nuoma Tenerifėje yra tai, kas jūsų kelionę pavers nepamirštamu gyvenimo nuotykiu.

Pasigrožėti šiame nuotykyje tikrai yra kuo.  Kelionėje jūs turėsit unikalią galimybę susipažinti su delfinais ir banginiais, o galbūt net pasiseks pamatyti didžiuosius jūrų vėžlius. Ir tai dar ne viskas kuo nustebinsime jus. Mūsų kelionės planuojamos pagal kiekvieno turisto norus ir poreikius, todėl galime suplanuoti romantika alsuojantį vakarą stebint įspūdingą saulėlydį arba galime pasiūlyti pasimėgauti nardymu Atlanto vandenyne, o galbūt norite privataus draugų vakaro, kurio nedrums aplinkinių šurmulys? Mes pasiruošę pasiūlyti tai, ko norisi jums.

Laikas, kai saulė kyla ar leidžiasi visuomet atrodo ypatingai, bet šis saulėlydis bus gražiausias kokį kada esate matę. Delfinai, banginiai, užburiantis salos kraštovaizdis atsiveriantis nuo jachtos denio, vandenyje žaižaruojantys saulės spinduliai ir į didingą Atlanto vandenyną nusileidžianti saulė. Skamba nuostabiai, tiesa? Todėl ir verta tai pamatyti savo akimis!

Tenerifė garsėja savo ypatingai maloniu klimatu. Sala vadinama nesibaigiančio pavasario vieta, nes čia šilta ištisus metus. O ir kelionės nesugadins netikėtai užklupęs lietus, nes audros debesis sulaiko Teidės ugnikalnis, štai kodėl ir vandens pramogos Tenerifėje itin populiarios. Jachtų nuoma Tenerifėje taip pat labai turistų mėgstama pramoga. Ir visai ne be reikalo, nes sausumoje nepamatysite to, ką pamatysite plaukdami. Tęsiant apie mūsų kelionę - išplauksime iš Puerto Colon uosto, Las Americas. Į uostą patogu atvykti pėsčiomis, dviračiu ar visuomeniniu transportu, o kelionei jachta niekaip ypatingai pasiruošti nereikia. Svarbu turėti fotoaparatą, nes tą grožį, kurį pamatysite, tikrai norėsite įamžinti nuotraukose!

Plaukti galite dviese ir susikurti itin romantišką vakarą, kurio metu galėsite mėgautis privatumu ir mylimo žmogaus draugija. O jei norisi į nuotykį pasinerti su visa šeima ar gerų draugų kompanija – jachta tam taip pat puikiai tinka. Pasiūlysime jachtą, kuri geriausiai atitiks jūsų poreikius. Kelionė patiks ir aktyvaus laiko mėgėjams, nes norintys keliautojai galės išsimaudyti Atlanto vandenyne ar net pasimėgauti nardymu su vamzdeliu ir pamatyti kaip atrodo gyvenimas po vandeniu. Nardymas planuojamas atskiru susitarimu ir už papildomą mokestį, todėl jei norėsite patirti tai, informuokite prieš pradedant nuotykį.

Jachtų nuoma tenerifėje - itin populiari ir įvairaus amžiaus keliautojams tinkanti pramoga. O, kad nuotykis būtų dar malonesnis, maistu ir gėrimais pasirūpinsime mes. Vanduo, gaivieji gėrimai, vynas, alus ir putojantis vynas – tai kas patinka jums! Taigi, jei planuojate gimtadienį, mergvakarį ar draugų susitikimą – ši kelionė yra tobulas pasirinkimas puikaus ir įsimintino laiko praleidimui. O jei svarstote kaip romantiškai pasipiršti mylimai moteriai, geresnės vietos ir laiko tiesiog nebus. Privatumas, nuostabūs potyriai, užburiantys vaizdai ir pažintis su vandenyno gyvūnais. Tokia yra ši kelionė. Jūsų patogumui galime pasirūpinti ir profesionaliu fotografu, kuris įamžins ypatingas kelionės akimirkas.

Jachtos nuoma Tenerifėje – tai pramoga, kuri atmintyje išliks visą gyvenimą. Todėl jei galvojate ar verta patirti šį nuotykį, mes jums atsakome – tiesiog būtina! Garantuojame, kad po šios kelionės norėsite į Tenerifę ir Atlanto vandenyną sugrįžti dar ne kartą. Nuostabus salos kraštovaizdis atsiveriantis nuo jachtos denio, draugiškas kapitonas, skanūs patiekalai ir puiki kompanija – argi reikia dar kažko tobuloms atostogoms? Rezervuokite laiką savo kelionei!