Boat rent Tenerife
Ekskursijos Tenerifėje

Ekskursijos Tenerifėje

Pamatykite Tenerifės paslaptis plaukiant laivu!

Pamatykite Tenerifės paslaptis plaukiant laivu. Mūsų ekskursijų metu aplankysime paslaptingiausias salos vietas, kurių sausumoje neįmanoma nei pamatyti, nei pasiekti. O norintys daugiau jaudulio ir įspūdžių, turės galimybę išsimaudyti ar net nerti į vandenyno gelmes. Visos mūsų ekskursijos planuojamos pagal jūsų poreikius, todėl tai gali būti romantiškas vakaras dviese, o gali būti ir kelių dienų kelionė su geriausių draugų kompanija.

Pamatykite Tenerifės salą iš visiškai naujos perspektyvos ir patirkite nepamirštamus nuotykius Atlanto vandenyne.

Kodėl verta keliauti su mumis?

  • Mūsų gidai kalba įvairiomis kalbomis

  • Kelionę suplanuosime pagal jūsų poreikius

  • Mes jau daug metų organizuojame tokias ekskursijas, todėl žinome, kur galima rasti natūralias delfinų buveines ar vulkaninių uolų „slėnius“ po vandeniu

  • Pasirūpinsime skaniu maistu ir gėrimais visos kelionės metu

Rezervuoti laivą
6 vietų jachta Odyssey 38
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 470€ 369
Kaina keleiviui renkant grupę: 59€ 49€
11 vietų jachta Bavaria 41
Viso laivo nuoma: 749 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
12 vietų jachta Bavaria 41
Viso laivo nuoma: 420 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
11 vietų jachta Dufour
Viso laivo nuoma: 450 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
10 vietų jachta Bavaria 49 Cruiser
Viso laivo nuoma: 420 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
15 vietų erdvi jachta Bavaria 55
Viso laivo nuoma: 495 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
5 vietų sportinė jachta Pogo 36
Viso laivo nuoma: 799 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
Viso laivo nuoma: 349 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
Pramoginis 23 vietų katamaranas
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 1250€ 1199
Kaina keleiviui renkant grupę: 69 €
Pramoginis 45 vietų katamaranas
Viso laivo nuoma: 735 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
Pramoginis katamaranas su stiklinėmis grindimis
Viso laivo nuoma: 950 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 85 €
Sunseeker Portofino 35 greitaeigis laivas
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 650€ 549
Kaina keleiviui renkant grupę: -
8 vietų greitaieigis kateris Jeanneau
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 470€ 369
Kaina keleiviui renkant grupę: -
Galerija
Delfinų stebėjimas Tenerifėje
Ekskursija Tenerifėje
Ekskursija Tenerifėje
Jachtos nuoma Tenerifeje
Buriavimas jachta Tenerifeje
Katamarano nuoma Tenerifė
Delfinų stebėjimas Tenerifėje
laivas Tenerifė
Jachtos nuoma Tenerifė
Ekskursija Tenerifėje
Laivas Tenerifė
Nardymas su vėžliais Tenerifėje
Ekskursija Tenerifėje
Katamarano nuoma Tenerifė
Nardymas su vėžliais Tenerifėje
Plačiau apie kelionę

Vandens ekskursijos Tenerifėje turbūt prilygsta pasivaikščiojimui Rojaus pakraščiu. Nors ne vaikščiosime, o plauksime, ir nors Rojaus patiems pamatyti neteko, bet grožis atsiveriantis plaukiant Atlanto vandenynu yra tiesiog nepakartojamas. Pamatėme patys, o dabar norime parodyti ir kitiems, todėl esame pasiruošę supažindinti jus su pačiomis gražiausiomis Atlanto vandenyno vietomis, aprodysime jums legendomis apipintas paslaptingas įlankas su neįtikėtinai skaidriu vandeniu. Pasirūpinsime, kad kelionės metu susipažintumėt su pačiais nuostabiausiais vandenyno gyventojais, o išdrįsusiems nerti į vandenyno gelmes, parodysime ištisus vulkaninių uolų „slėnius“ po vandeniu. Mūsų planuojami nuotykiai sužavi kiekvieną keliautoją. Tai kelionės, kurios yra puikus pasirinkimas norintiems nepamirštamų nuotykių ir poilsio vienu metu.

Plaukiant vandenynu, atsiveria nepakartojamas gamtos grožis ir išskirtinės architektūros miestelių panorama. Taip pat plaukiame visai netoli natūralių delfinų ir banginių buveinių tarp Tenerifės ir La Gomeros bei Los Gigantes Mascas uolų, todėl turėsite unikalią galimybę iš arti pamatyti šių žinduolių gyvenimą. Dėl puikių gyvenimo sąlygų, banginiai ir delfinai čia gyvena ištisus metus. Jie jau pripratę prie žmogaus draugijos, yra smalsūs ir draugiški, todėl mielai įsileidžia mus į savo teritoriją ir patys smalsiai žvalgosi į mus. Jei pasiseks, plaukiant galime pamatyti net ir didžiuosius jūros vėžlius ar bangininį ryklį. Ši kelionė yra nepakartojama patirtis ir pažintis su Atlanto vandenynu, o tiems, kam smalsu sužinoti kas slepiasi po vandeniu, rekomenduojame išbandyti nardymą paviršiuje su vamzdeliu, o drąsiausiems siūlome kartu su profesionaliu instruktoriumi panirti į vandenyno gelmes. Čia gyvena banginiai, delfinai, rykliai, kardžuvės, aštunkojai, vėžliai ir daugybė kitų vandenyno gyventojų. Skaičiuojama, kad šiuose vandenyse gyvena daugiau nei 700 skirtingų žuvų rūšių, todėl stebėti ir grožėtis tikrai bus kuo. Dažnas įsivaizduoja, kad panirus į vandenyną pamatys margaspalvius koralų „laukus“, tačiau Tenerifėje to nepamatysite. Pati sala yra vulkaninės kilmės, todėl ir po vandeniu matomi ištisi vulkaninių uolų „slėniai“. Daugybė koridorių ir urvų, kuriuose knibždėte knibžda gyvybės, nuskendusių laivų liekanos ir paslaptingas vandenyno dugnas, kuris sužavi kiekvieną išdrįsusį išbandyti šią pramogą.

Ekskursijos Tenerifėje po Atlanto vandenyną yra itin populiarios ir mėgstamos turistų bei vietinių gyventojų. Tai puikus poilsis ir nepakartojamas nuotykis vienu metu. Mūsų įgula bendrauja įvairiomis kalbomis, todėl susikalbėti pavyks be didelių pastangų. Esame draugiški ir atsakingi, todėl pasirūpinsime, kad jūsų kelionė būtų nepamirštama. Puikus salos klimatas vandens pramogomis leidžia mėgautis ištisus metus. Verta paminėti, kad ir kritulių čia būna itin retai, todėl kelionės nesugadins netikėtai užklupęs lietus ar šaltas vėjas. Audrų debesis sulaiko Teidės ugnikalnis, kuris ir užtikrina nuostabiai atostogoms tinkantį salos klimatą. Jei vasarą vandens temperatūra svyruoja apie 25 laipsnius, tai žiemą ji nukrenta vos keletą laipsnių ir siekia 19 – 20 laipsnių, todėl net žiemą galima maudytis, nardyti ar tiesiog tyrinėti šį nepaprastą kraštą. Nesibaigiančio pavasario saloje vandens pramogos yra labai mėgstamos ir populiarios. Argi gali būti kitaip, kai čia visuomet šilta, o salos krantus skalauja Atlanto vandenynas?

Ekskursijų metu pasigrožėsime nuostabia gamta, paslaptingomis įlankomis ir didingomis uolomis. Atplaukus netoli uolų, kurias sunku pasiekti plaukiant didesniu laivu, jas iš arčiau patyrinėti galėsite nedidele pripučiama valtimi su varikliu. Pasiūlysime jums tokią vandens transporto priemonę, kuri geriausiai atitiks jūsų nuotykio poreikius. Valtis, vandens motociklas, greitaeigis kateris, burinė jachta ar katamaranas – pas mus rasite tai, ko reikia jūsų nepamirštamam nuotykiui. Esame šios srities profesionalai ir mūsų rengiamos ekskursijos nepalieka abejingų. Suplanuosime jūsų nuotykį tokį, kokio labiausiai norisi jums. Išvyka gali trukti nuo poros valandų iki keletos dienų. Kuo ilgesnė išvyka, tuo daugiau galėsime parodyti jums. Kelionėse, kurios trunka 8 valandas ir daugiau, į maršrutą įtrauktos Los Giganteso pakrantės uolos ir Masca Goge paplūdimys. Vienos ekskursijos skirtos stebėti banginius ir delfinus, kitos orientuotos į susipažinimą su gražiausiomis salos vietomis, dar kitos planuojamos susipažinti su nuostabiu povandeniniu pasauliu panirus į Atlanto vandenyną. Bet visi nuotykiai nepamirštami ir ypatingi. Tai laukinė gamta, kuri yra nenuspėjama, nepakartojama ir visada nuostabi. Niekada negali žinoti ką gali pavykti pamatyti nuotykio metu, galbūt pavyks sutikti bangininį ryklį ar kardžuvę. O jei plauksite vakare, saulėlydis Atlanto vandenyne bus tiesiog užburiantis.

Garantuojame, kad ekskursijos Tenerifėje bus pats įsimintiniausias jūsų gyvenimo nuotykis. Jei smalsu pamatyti, kas slypi vandenyno gelmėse ir nuspręsite išbandyti nardymą, mes pasirūpinsime, kad jūsų nuotykis būtų suplanuotas atsižvelgiant į jūsų fizinį pasiruošimą, baimes ir lūkesčius. Jei atostogų metu norite pasipiršti savo mylimajai, pasirūpinsime itin romantišku ir nepamirštamu vakaru burinėje jachtoje. O tiems, kurie planuoja gimtadienį, draugų susitikimą, vestuves ar kitą šventę, pasirūpinsime, kad kelionės metu laive būtų profesionalus fotografas, kuris užfiksuos visas gražiausias akimirkas, o mes patys pasirūpinsime, kad kelionės metu nieko netruktų. Paruošime įvairių gėrimų ir užkandžių. Putojantis vynas, alus, vietiniai vaisiai, įvairūs užkandžiai ir užburiantis saulėlydis. O dar visai šalia plaukiantys delfinai ir banginiai. Skamba ypatingai, tiesa? Todėl ir turite tai išbandyti ir pamatyti savo akimis! Išvykoje nestigs paslapčių. Aplankysime įlankas su itin skaidriu jūros vandeniu, kur visi norintys galės išsimaudyti. Aplankysime tas vietas, kurių pasiekti sausuma net neįmanoma.

Ilgas ir nepamirštamas vakaras su draugais ar keletos dienų išvyka su šeima tyrinėjant ne tik Tenerifės pakrantes, bet ir gretimas salas - štai kokia gali būti jūsų ekskursija Tenerifėje. Pasinerkite į geriausią gyvenimo nuotykį, kuris atmintyje išliks visą likusį gyvenimą. Kelionės programą suplanuosime pagal jūsų norus ir pasirūpinsime viskuo, kad ši jūsų kelionė būti saugi ir kupina įspūdžių! Kaip pasiruošti kelionei? Susisiekti su mumis ir rezervuoti laiką jūsų nuotykiui. Tenerifė yra viena populiariausių salų visame pasaulyje. Ši Ispanijai priklausanti sala kasmet pritraukia vis daugiau turistų, todėl ir vandens pramogos čia itin populiarios. Būtent dėl didelio užimtumo, rekomenduojame savo ekskursija Tenerifėje pasirūpinti iš anksto ir suplanuoti nuotykį kiek įmanoma anksčiau.

Jau daugelį metų planuojame įvairias ekskursijas Atlanto vandenyne, todėl mūsų sukaupta patirtis leidžia teikti profesionalias, saugias ir patikimas paslaugas. Turime visus leidimus, transporto priemonių draudimus. Savo vandens transporto priemonėmis rūpinamės nuolat ir jos yra ne tik techniškai tvarkingos, bet ir švarios, prižiūrėtos, saugios ir patogios. Mums rūpi mūsų klientai, todėl visi salos svečiai yra priimami ištiestomis rankomis, mūsų gidai kalba įvairiomis kalbomis, o įgula pasirūpins visais keliautojų poreikiais. Jei norėsite išsimaudyti Atlanto vandenyne, pasimėgauti nardymu su vamzdeliu ar nerti į vandenyno gelmes su profesionaliu instruktoriumi, mes esame pasiruošę visa tai padaryti. Padėsime jums patirti tai, apie ką svajojate, nes mes tai jau patyrėme. O dabar savo patirtį perduodame kitiems. Neatidėliokite ir pasimėgaukite tuo, kas ypatinga. Šis nuotykis neprilygs jokiai kitai patirčiai, todėl niekada nesigailėsite, kad savo atostogoms pasirinkote būtent Tenerifę ir mus.