Boat rent Tenerife
Nardymas su vėžliais Tenerifėje

Nardymas su vėžliais Tenerifėje

Nardymas su vėžliais - viena geriausių pramogų šiame krašte.

Atlanto vandenyne, ties Tenerife, vanduo toks skaidrus, kad matoma daugiau nei 20 metrų po vandeniu, o gyvenimas Atlanto vandenyno gelmėse tiesiog užburia. Būtent todėl nardymas su vėžliais Tenerifėje nepalieka abejingų, o šiltas klimatas leidžia šia pramoga mėgautis ištisus metus.

Net jei tai bus pirmas kartas neriant į vandenyno gelmes, jis tikrai bus pavykęs, nes kartu su jumis bus profesionalus naras.

Kas slypi Atlanto vandenyne?

  • Jūrų vėžliai, kurie ir bus mūsų nuotykio dėmesio centras

  • Daugiau nei 700 skirtingų žuvų rūšių

  • Rykliai, delfinai, banginiai ir dar daugiau vandenyno gyventojų

  • Vulkaninės kilmės uolos, koralai ir dėmesį kaustanti augmenija!

Nardymas su vėžliais yra įtrauktas į pačių geriausių pramogų Tenerifėje 30-tuką, todėl rekomenduojame tai išbandyti ir jums!

Rezervuoti laivą
6 vietų jachta Odyssey 38
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 470€ 369
Kaina keleiviui renkant grupę: 59€ 49€
11 vietų jachta Bavaria 41
Viso laivo nuoma: 749 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
12 vietų jachta Bavaria 41
Viso laivo nuoma: 420 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
11 vietų jachta Dufour
Viso laivo nuoma: 450 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
10 vietų jachta Bavaria 49 Cruiser
Viso laivo nuoma: 420 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
15 vietų erdvi jachta Bavaria 55
Viso laivo nuoma: 495 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
5 vietų sportinė jachta Pogo 36
Viso laivo nuoma: 799 €
Kaina keleiviui renkant grupę: -
Viso laivo nuoma: 349 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
Pramoginis 23 vietų katamaranas
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 1250€ 1199
Kaina keleiviui renkant grupę: 69 €
Pramoginis 45 vietų katamaranas
Viso laivo nuoma: 735 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
Pramoginis katamaranas su stiklinėmis grindimis
Viso laivo nuoma: 950 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 85 €
Sunseeker Portofino 35 greitaeigis laivas
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 650€ 549
Kaina keleiviui renkant grupę: -
8 vietų greitaieigis kateris Jeanneau
Specialus pasiūlymas!
Viso laivo nuoma: 470€ 369
Kaina keleiviui renkant grupę: -
Galerija
Jachtos nuoma Tenerifė
Katamarano nuoma Tenerifė
Delfinų stebėjimas Tenerifėje
Ekskursija Tenerifėje
Jachtos nuoma Tenerifeje
Ekskursija Tenerifėje
katamaranas Tenerifė
Katamarano nuoma Tenerifė
Laivas Tenerifė
Nardymas su vėžliais Tenerifėje
Plačiau apie kelionę

Kanarų salos žavi ne tik nuostabiu kraštovaizdžiu, išskirtine augalija, puikiai atostogomis tinkančiu klimatu, bet ir išskirtinėmis pramogomis, laukine gamta ir vietiniais gyvūnais. O ypač turistų mėgstame ir viena populiariausių salų visame pasaulyje – Ispanijai priklausanti Tenerifė. Tai pasakiško grožio sala, kuri lepina ne tik ištisus metus būnančia vasariška temperatūra, bet ir nuostabiais potyriais. Žinoma, įdomu sausumoje tyrinėti pasakiško grožio salą, nes pamatyti čia tikrai yra ką, bet ne mažiau įdomus yra ir povandeninis pasaulis. O kas gi gyvena Atlanto vandenyne? Rykliai, margaspalvės žuvys, vėžliai, delfinai, banginiai, kardžuvės, aštunkojai ir daugybė kitų vandenyno gyventojų. Sunku patikėti koks beribis ir nuostabus pasaulis slypi po vandeniu, todėl kiekvienas paniręs po vandeniu lieka nustebęs tuo, ką pamato.

Stebėti po vandeniu vykstantį gyvenimą yra tiesiog nepakartojama, tačiau galima ne tik stebėti, bet ir patirti, plaukiant kartu su laukiniai vandenyno gyvūnais. Ir galima plaukti ne tik šalia mažų žuvelių, bet plaukti galima net ir su žmogaus dydžio vėžliais. Būtent nardymas su vėžliais yra įtrauktas į 30 geriausių veiklų sąrašą, ką galima nuveikti poilsiaujant Tenerifėje. Ir tikrai ne veltui ši pramoga tokia mėgstama. Vėžliai yra be galo gražūs, dideli, draugiški ir įdomūs gyvūnai. Jie nebijo žmonių ir yra mums visiškai nepavojingi, būtent todėl Atlanto vandenynu galite drąsiai plaukti kartu su jais. Pasiplaukiojimas su vėžlių kolonijomis yra vienas nuostabiausių potyriu būnant po vandeniu, todėl būtų tikra nuodėmė praleisti tokį nuotykį, atostogaujant vienoje gražiausių salų pasaulyje.

Nardymas su vėžliais Tenerifėje yra tai, kas jūsų atmintyje išliks visą gyvenimą, nes tai, ką patirsite neprilygs jokiam kitam iki šiol patirtam gyvenimo nuotykiui. Ši pramoga abejingų nepalieka ir su vėžliais plaukti norėsis tikrai dar ne kartą, nes tai ką pamatysite bus nepamatuojamai gražiau ir nuostabiau nei kada nors  matėte reklaminiuose bukletuose ar skaitėte kelionių aprašymuose. To neįmanoma nupasakoti, to neįmanoma nufilmuoti, tai būtina patirti ir pamatyti savo akimis.

Salos klimatas patinka ne tik žmonėms, bet ir daugybei jūros gyventojų, būtent šiose vietovėse gyvena daugiau nei 700 skirtingų rūšių žuvų, todėl nardymo metu pamatysite ne tik vėžlius, bet ir pulkus įvairiausių žuvų bei kitų vandenyno gyventojų. Dėl puikaus klimato, Tenerifėje nardyti galima ištisus metus. Jei vasarą vandenyno temperatūra svyruoja apie 25 laipsnius šilumos, tai žiemą vandens temperatūra nukrenta vos keliais laipsniais, bet maudytis ir mėgautis vandens pramogomis malonu visada. Tik nuo jūsų pasirinkto laiko priklausys tai, ką pamatysite panėrę į Atlanto vandenyną. Lapkričio – balandžio mėnesiais čia didelė tikimybė pamatyti plokščiakūnius ryklius, kitu laikotarpiu čia dažnai svečiuojasi ilgapelekės grindos. Bet kad ir kada keliausite į Tenerifę, garantuojame, kad nardymas paliks jums nepamirštamą įspūdį.

Nardymas su vėžliais Tenerifėje tinka įvairaus amžiaus keliautojams ir visai nesvarbu kokia jūsų nardymo patirtis. Net jei niekada gyvenime neteko išbandyti tokios pramogos, jūs tikrai drąsiai galit nerti į vandenyno gelmes, nes nersit kartu su profesionaliu naru, kuris pirmiausia susipažins su jumis. Ilgametę patirtį turintys instruktoriai yra labai dėmesingi ir atsižvelgia į kiekvieno žmogaus baimes, pasirengimą ir fizinę būklę. Taip pat jie įvertina jūsų norus ir pagal tai suplanuoja idealiai jums tinkantį povandeninį nuotykį. Žinoma, prieš neriant į Atlanto vandenyną, instruktorius pirmiausia jus apmokys kaip elgtis su nardymo įranga ir kaip elgtis po vandeniu, bet jis jūsų vienų nepaliks nei sekundei. Tyrinėjant Atlanto vandenyno gelmes, nardymo instruktorius visada bus šalia jūsų, todėl viso nuotykio metu jausitės drąsūs, atsipalaidavę, saugūs ir visą dėmesį galėsit skirti ypatingam povandeniniam pasaulio tyrinėjimui. Tai pamatyti gali tikrai ne kiekvienas, nes ne visi išdrįsta nerti į beribį ir paslaptingą Atlanto vandenyną.

Tenerifė yra vulkaninės kilmės sala, čia stūkso didingas Teidės ugnikalnis, kuris sužavi kiekvieną salos svečią, bet ne ką mažiau įspūdingas yra ir pasaulis po vandeniu. Jei egzotiškose nardymo reklamose dažnai rodomi įvairiausių spalvų koralai ir margaspalvis vandenynas, tai nardant Tenerifėje vaizdai po vandeniu bus visai kitokie. Panirus jūs nepamatysit daugybės įvairiaspalvių koralų, bet jūs čia pamatysit ne ką mažiau nuostabius vaizdus. Po vandeniu stūkso gausybė vulkaninės kilmės didžiulių uolų, jų tiek daug, kad net matomi ištisi „slėniai.“ Tarsi koridoriai ir urvai, kuriuose knibžėte knibžda gyvybė. Po vandeniu tikrai nėra viskas taip ramu, kaip atrodo vandenyną stebint nuo kranto. Čia gyvena daugybė gyvūnų: vėžliai, rajos, delfinai, rykliai ir daugybė visokiausių spalvų žuvų. Tai nenuspėjama laukinė gamta, todėl niekada nežinai ką gali pamatyti paniręs po vandeniu. Kas žino, galbūt jūsų nuotykio metu pasiseks pamatyti net ir žmogui jokios grėsmės nekeliantį, didžiulį bangininį ryklį. Paslaptingai po vandeniu atrodo matomi nuskendusių laivų liekanos ir prieš milijonus metų susiformavęs smėliu padengtas vandenyno dugnas, kurį yra išraizgę vulkaninės kilmės uolos. Todėl to, ką pamatysite čia, nepamatysite niekur kitus pasaulyje.

Turbūt daugelis esate matę povandeninį pasaulį televizijoje ir turbūt stebint koks nuostabus ir paslaptingas pasaulis slypi po vandeniu, jūs net nepajutote kaip atsipalaidavote. Žiūrint į povandeninį pasaulį televizoriaus ekrane, grožimės kiekvienu kylančiu oro burbulu ar praplaukiančia ryškia vandenyno žuvele, o pamačius didesnį vandenyno gyventoją, pavyzdžiui banginį ar delfiną, netenkame žado. Bet vandenyno gelmės atpalaiduoja ne tik gulint ant sofos ir stebint tai televizoriaus ekrane. Nardymas iš tiesų atpalaiduoja ir ypatingai gerai veikia mūsų emocinę būseną. Būnant po vandeniu tikrai nebegalvosite apie jokius rūpesčius ar gyvenimo problemas. Visas jūsų dėmesys bus koncentruotas į vandenyną, jo gyventojus, į jūsų pačių plaukimą. Jūs klausysitės savo kvėpavimo ir atrodys, kad girdit net savo širdies plakimą, nes ramybė tvyranti aplink suteiks galimybę girdėti ir pajusti save iš naujo. Garantuojame, kad pasirinkus šį nuotykį, po jo jūs nei sekundei nesudvejosite savo pasirinkimu nerti į Atlanto vandenyno gelmes. O atvirkščiai, norėsite į vandenyną nerti dar ne vieną kartą. Visi keliautojai, kurie išdrįso nerti į paslaptingą Atlanto vandenyną, išniro iš jo su didžiule šypsena. Ir net po daugelio metų priminus šį nuotykį, šypsena vėl atsiras jūsų veide.

Nardymas su vėžliais Tenerifėje bus pagrindinis visos jūsų kelionės akcentas, nes plaukti šalia didžiulių vėžlių yra maloniai keistas, jaudinantis ir nuostabias emocijas sužadinantis potyris. Nardymas su vėžliais Tenerifėje yra laikoma viena geriausių pramogų šiame krašte. Tai itin mėgstama ir populiari pramoga tiek tarp turistų, tiek tarp vietinių gyventojų, todėl laiką jūsų nuotykiui reikėtų susitarti kuo anksčiau. Jūs tik pasakykite kada, o mes pasirūpinsime, kad tai būtų pats nuostabiausias jūsų atostogų ir gyvenimo nuotykis, kuris nuostabius prisiminimus kels net ir po daugelio metų. Pamatykite nuostabų Atlanto vandenyną savo akimis ir patirkite ką reiškia būti dalimi jo.