Boat rent Tenerife
15 vietų erdvi jachta Bavaria 55

15 vietų erdvi jachta Bavaria 55

Banginių ir delfinų stebėjimas erdvioje jachtoje Bavaria 55

Pajuskite palaimą susiliedami su Tenerifės gamta. Pasijuskite jos dalimi. Aplankykite savo jaunesniuosius brolius: delfinus, banginius ir jūros vėžlius.Pasisemkite naujų jėgų ir ramybės, motinos-gamtos glėbyje. Pamirškite rūpesčius, būkite čia ir dabar, tik jūs ir unikali Tenerifės gamta..

Mūsų pagrindinis tikslas padaryti Jūsų viešnagę Tenerifėje, kupiną sodrių įspūdžių ir pačių šviesiausių ir tyriausių emocijų, kad Jūsų kelionė jachta būtų tokia nuostabi, jog dar ilgus Jūsų gyvenimo metus džiugintų jus, keltų šviesią nostalgiją ir būtų, būtent tas atsiminimą kurį atsiminsite,kai norėsite praskaidrinti sau nuotaiką kasdienybėje. Kiekvienas svečias mūsų denyje nestokos dėmesio, nes kiekvienas iš Jūsų mums yra ypatingas. O kad jaustumėtės sotūs ir laimingi, visos išvykos metu, galėsite mėgautis gaiviaisiais gėrimais, įvairiais šiltais ir šaltais užkandžiais bei egzotiniais vaisiais.

Jachtoje telpa 10 žmonių.

15 vietų erdvi jachta Bavaria 55

Vienam asmeniui, 3 valandu bendroje grupėje, banginių ir delfinų stebėjimo turas –  maistas, gėrimai, plaukimas ir nardymas su vamzdeliu – 59 €

3 valandų individualios ekskursijos kaina – 399 €

Į kainą įeina:
Vanduo, gaivieji gėrimai, vynas, alus ir putojantis vynas.
Karšti sumuštiniai, sūris, kumpis, alyvuogės ir egzotiški vaisiai.

Papildomos paslaugos:
Papildomai galimą užsisakyti paelją su vištiena arba jūros gėrybėmis.
1 paelijos kaina 9 €.

Mes viskuo pasirūpinsime!

Apmokėjimo sąlygos