Boat rent Tenerife
15 vietų erdvi jachta Bavaria 55

15 vietų erdvi jachta Bavaria 55

Banginių ir delfinų stebėjimas erdvioje jachtoje Bavaria 55

Tenerifė – tai rojus jachtininkams ir tiems, kurie tiesiog mėgsta plaukioti jachtomis. Rusakalbių komanda profesionaliai suorganizuos jums kelionę laivu po Atlanto vandenyną su rusakalbiu gidu viena didžiausių Tenerifės burinių jachtų „Bavaria 55”. Jachtos ilgis – 17 metrų, todėl didelė draugų grupė jausis erdviai ir patogiai.

Kelionės metu susipažinsime su draugiškais bandomaisiais banginiais jų natūralioje buveinėje tarp Tenerifės ir La Gomeros salų ir Los Gigantes Mascas uolų!
Buriavimo sezonas Tenerifėje tęsiasi ištisus metus, o tam padeda stabilus švelnus Tenerifės klimatas, komfortiška temperatūra ir nedidelis kritulių kiekis.

Pasigrožėkite auksinėmis šiaurės vakarinės salos dalies pakrantėmis, neįprastos architektūros miestelio panorama, jaukiomis įlankėlėmis su skaidriu jūros vandeniu, pažaiskite su delfinais ir pasimėgaukite nuostabiais salos vaizdais prie paslaptingosios „bučinių grotos”. Drąsuoliai gali plaukioti su jūrų vėžliais.
Pabaigai – užburiantis saulėlydis su bangų ošimu prie priekinės linijos.

Taip pat siūlome vienos dienos išvyką į La Gomeros salą ir daugiadienes ekskursijas po salyno salas.
Tenerifėje yra įvairių rūšių jachtų – klasikinių burlaivių, katamaranų ir modernių motorinių jachtų. Tačiau Kanarų salos garsėja puikiomis buriavimo sąlygomis, kurias sukuria gamta ir žmonės, todėl kelionė jachta Tenerifėje yra ypatingas malonumas.
„Bavaria 55” turi nedidelę pripučiamą valtį su varikliu. Jis patogus tyrinėjant sunkiai pasiekiamas vandenyno vietas prie uolų.

15 vietų erdvi jachta Bavaria 55

Jachtoje telpa 15 žmonių.
– 3 valandos – 495 €
– 4 valandos – 595 €
– 5 valandos – 695 €
– 6 valandos – 840 €
– 7 valandos – 940 €
– 8 valandos – 1 050 €
– 12 valandų – 1 550 €
– 24* valandos – 2300 eurų (Tenerifė ir La Gomera)
– 3 dienos – 4800 eurų (La Palma, La Gomera ir El Hierro).

Į kainą įskaičiuota:
– VIP ekskursija (iki 10 asmenų). Viskas įskaičiuota (užkandžiai, vaisiai, alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai).
Pusryčiai: sūriai, dešrelės, duona, padažai, alyvuogės, vaisiai, gėrimai. Kaina 1 žmogui 10€
Pietūs: krevetės arba ant grotelių kepta mėsa su salotomis. Kaina 1 žmogui 10€

* 24 Į valandų trukmės užsakomuosius reisus papildomai įtrauktos Los Giganteso pakrantės uolos ir Masca Gorge paplūdimys.

Taip pat organizuojame romantiškas keliones arba 2-3 dienų šeimos išvykas su apsilankymu kaimyninėse salose. Programa sudaroma pagal jūsų pageidavimus. Kaina nustatoma pagal programą.

Ilgesnės nei 1 dienos ekskursijos, ekskursijos į kitas salas ir įmonių ekskursijos – kaina suderinama.
Taip pat organizuojame romantiškas keliones arba 2-3 dienų šeimos išvykas su apsilankymu kaimyninėse salose. Programa sudaroma pagal jūsų pageidavimus. Kaina nustatoma pagal programą.
Mes viskuo pasirūpinsime!

Laivo vieta žemėlapyje

Apmokėjimo sąlygos