Boat rent Tenerife
Valčių nuoma be kapitono Tenerifėje

Valčių nuoma be kapitono Tenerifėje

Motorinė valtis be kapitono ir įgulos Tenerifėje 2 arba 8 valandoms - praleiskite fantastišką dieną Atlanto vandenyne.

Valtis yra idealus laivas pradėti plaukioti ir atrasti Tenerifę iš Atlanto vandenyno. Ją valdyti taip paprasta, kad kiekvienas meistriškai gali juo plaukioti.

Laivas yra su visa įranga, jūsų žinioje ir be jokių papildomų mokesčių, įskaitant ir kurą.

Praleisk nepamirštamą dieną vandenyne! Delfinai vėžliai banginiai yra įtraukti į dienos programą.

Valties nuomos kainos Tenerifeje Puerto Colon uoste įskaitant ir kurą:

 • 2 val. valties nuoma saulelydziui - 199 €

 • 4 val. valties nuoma – 280 €

 • 6 val. valties nuoma – 399 €

 • 8 val. valties nuoma – 430 €

Mes viskuo pasirūpinsime!

Laivo vieta žemėlapyje

Apmokėjimo sąlygos

Valties informacija ir komplektacija

 • Ilgis: 4 m.

 • Variklis: Tohatsu 15 AG 12 kW mažos degalų sąnaudos.

 • Kuro talpa: 50 L.

 • Sausa sandari dėžutė.

 • Minkšta dalis deginimuisi.

 • Lankas ir galinis saulės tentas.

 • Plaukimo kopėčios.

 • Avarinė įranga.

 • Inkaravimo įranga.

 • Nardymo akiniai su vamzdeliu

 • Elektrinis starteris ir mechaninis vairas.

 • Įtraukta žvejybos įranga.

 • Šaldytuvas.

 • Lietpalčiai.

 • Talpa: 5 žmonės.

Galerija
Valčių nuoma be kapitono Tenerifėje
Valčių nuoma be kapitono Tenerifėje (nereikalinga valties licencija) Laivas Tenerifė Jachtos nuoma Tenerifeje Valties nuoma Tenerifėje Valties nuoma Tenerifėje Valčių nuoma Tenerifėje Delfinų stebėjimas Tenerifėje Banginių stebėjimas Tenerifėje Valčių nuoma be kapitono Tenerifėje (nereikalinga valties licencija)
Plačiau apie kelionę

Sveiki atvykę į Tenerifę! Džiaugiamės, kad pasirinkote šią kelionės kryptį, nes mėgausitės kiekviena akimirka praleista čia. Tenerifė yra viena populiariausių salų visame pasaulyje, o priežastis kodėl ji tokia mėgstama yra labai paprasta. Ispanijai priklausanti sala lepina puikiu klimatu. Čia jus pasitiks svetingi vietos gyventojai, skanus maistas, daugybė pramogų ir nepakartojama gamta. Šioje vulkaninės kilmės saloje stūkso didingas Teidės ugnikalnis, kuris ne tik žavi smalsius salos svečius, bet ir sulaiko audrų debesis, todėl Tenerifėje malonūs orai lepina ištisus metus. Klimatas čia tobulai tinkantis atostogoms, nes net ir žiemą galėsite mėgautis saulės voniomis ar vandens pramogomis. Būtent jos Tenerifėje yra itin populiarios.

Salą supa Atlanto vandenynas, kuriame galima plaukioti valtimi, laivu ar jachta, maudytis, žvejoti ar nardyti. Pasigrožėti čia tikrai yra kuo, todėl valčių nuoma Tenerifėje yra bene viena populiariausių pramogų ir itin mėgstama į salą atvykstančių poilsiautojų. Beribis Atlanto vandenynas užburia savo ramybe, o vandenyno gyventojai stebina kiekvieną keliautoją.

Tenerifė yra geriausias pasirinkimas delfinų ir banginių stebėjimo ekskursijoms, nes būtent čia yra jų natūralios buveinės. Šie vandenyno žinduoliai maloniai priima keliautojus ir smalsiai stebi kiekvieną netoliese plaukiantį laivą. Valties nuoma Tenerifė yra puiki pramoga tiems, kurie mėgsta kokybišką poilsį, naujus potyrius ir visišką privatumą. Į nuotykį galite vykti su šeima ar draugais, o jei norisi romantiškai praleisti vakarą, galite vykti dviese pamatyti nuostabiai besileidžiančią saulę į Atlanto vandenyno gelmes.

Greitaeigis laivas yra erdvus ir patogus, todėl čia gerai jausis kiekvienas mūsų svečias. Esame atsakingi ir dėmesingi, todėl visos mūsų vandens transporto priemonės kruopščiai prižiūrimos, yra švarios, saugios ir puikiai pritaikytos nepamirštamam jūsų gyvenimo nuotykiui. Turime visus reikalingus draudimus ir licencijas, o mūsų ilgametė patirtis užtikrina, kad jūsų nuotykis bus be jokių papildomų rūpesčių.

Valčių nuoma Tenerifėje yra itin populiari, todėl jei ir jūs norite išbandyti šį nuotykį, rekomenduojame kuo anksčiau rezervuoti laiką savo išvykai. Nuotykis bus būtent toks, kokio norisi jums. Tai gali būti poros valandų ekskursija, kurios metu aplankysite gražiausias salos vietas ir susipažinsite su vandenyno gyventojais, o gali būti ir visos dienos išvyka, kurios metu spėsite pasigrožėti paslaptingomis ir legendomis apipintomis įlankomis su ypač skaidriu vandeniu ar net čia išsimaudyti, galėsite pamatyti laukinius pliažus ir žmogaus rankos nepaliestus gamtos kampelius. 

Plaukiant greitaeigiu laivu, užburia ne tik beribis Atlanto vandenynas, bet stebina ir įvairiausi vandenyno gyventojai. Skaičiuojama, kad šiuose vandenyse gyvena daugiau nei 700 skirtingų žuvų rūšių, be jų čia gyvena daugybė delfinų, banginių ir vėžlių. Sutikti galima ir pavojingai atrodančius ryklius, kardžuves, o gali pasisekti pamatyti net ir didžiulį bangininį ryklį. Jei stebint nuo kranto vandenynas atrodo gana ramus, tai plaukiant valtimi viskas atrodys visiškai kitaip, nes vandenyne knibždėte knibžda įvairiausios gyvybės. O jei nuotykio metu norėsite pamatyti vandenyno gelmes, turėsite išskirtinę progą išbandyti nardymą su vamzdeliu. Mėgstantys žvejybą, galės išbandyti ir ją. Visa žvejybos įranga bus valtyje, todėl galėsite pabandyti pagauti kažką įspūdingo. Barakuda, kardžuvė, tunas, o gal ryklys – niekas nežino kokį laimikį gali pasisekti ištraukti jums!

Valties nuoma Tenerifėje – tai nuotykis kurio nepamiršite visą gyvenimą. Laukinė gamta, kerintis kraštovaizdis, visiškas privatumas ir nuostabus Atlanto vandenynas. Tik nepamirškite fotoaparato, nes norėsis užfiksuoti kiekvieną šio nepakartojamo nuotykio akimirką!