Boat rent Tenerife
Katamaranų nuoma Tenerifėje

Katamaranų nuoma Tenerifėje

Katamaranų nuoma, plaukimai katamaranais Tenerifėje grupėms, įmonėms, renginiams.

Kad Tenerifė yra nuostabi vieta atostogoms – žino visi. O kad plaukimas katamaranu bus bene įsimintiniausias jūsų atostogų nuotykis – garantuojame mes. Niekas negali prilygti natūralios gamtos grožiui, todėl katamaranų nuoma Tenerifėje yra itin mėgstama ir populiari pramoga. Nuo laivo denio atsiveria vaizdai, kurių sausumoje pamatyti tiesiog neįmanoma.

Kelionė katamaranu gali būti visiškai privati be pašalinių žmonių dėmesio, o jei šventės neplanuojate, keliautojų grupę surinksime mes. Esame lankstūs ir pasiruošę su kaupu išpildyti jūsų lūkesčius!

Kodėl verta pasirinkti kelionę katamaranu?

  • Įvairus maistas ir gėrimai, kurie patiks kiekvieno skoniui

  • Jei planuojate šventę, katamaras yra puiki vieta tam, nes čia gali plaukti net 45 žmonės

  • Kelionės metu iš arti pamatysite delfinus, banginius ar net didžiuosius jūrų vėžlius

  • Įdomu bus ir aktyvaus poilsio mėgėjams, nes turėsite galimybę išsimaudyti Atlanto vandenyne ar išbandyti paviršinį nardymą

Rezervuoti laivą
Pramoginis 23 vietų katamaranas
Viso laivo nuoma: 1390 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 69 €
Pramoginis 45 vietų katamaranas
Viso laivo nuoma: 735 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 59 €
Pramoginis katamaranas su stiklinėmis grindimis
Viso laivo nuoma: 950 €
Kaina keleiviui renkant grupę: 85 €
Galerija
Katamarano nuoma Tenerifė
Katamaranas Tenerifė
Laivas Tenerifėje
Katamarano nuoma Tenerifė
Ekskursija Tenerifėje
Katamarano nuoma Tenerifė
katamaranas Tenerifė
laivas Tenerifė
Banginių stebėjimas Tenerifėje
Katamarano nuoma Tenerifė
Laivas Tenerifė
Plačiau apie kelionę

Sveiki atvykę į Tenerifę! Kadangi pasirinkote šią kelionės krypti, esame tikri, kad vertinate kokybišką poilsį, todėl ir mes pasirengę jūsų atostogas papildyti nepamirštamu gyvenimo nuotykiu. Tenerifėje yra daugybė pramogų tiek aktyvaus poilsio mėgėjams, tiek ramybės gerbėjams, o plaukimas katamaranu yra tai, kas patiks visiems. Galėsite ilsėtis, visiškai atsipalaiduoti, grožėtis gamta, o jei norėsis laiką leisti aktyviau, turėsite galimybę išsimaudyti gaivinančiame Atlanto vandenyne ar net pasimėgauti nardymu. Net žodžiais neįmanoma apsakyti koks grožis slypi po vandeniu.

Katamaranų nuoma Tenerifėje yra tai, ką būtina išbandyti atvykus į šią nuostabią pasaulio vietą, nes tiesiog nėra nieko gražiau nei tai, ką sukūrė gamta – vandenyno didybė ir nuostabaus grožio salos kraštovaizdis. Šioje kelionėje pailsėsite nuo šurmulio, pasimėgausite užburiančiu vietos kraštovaizdžiu, laivo denyje pasilepinsite saulės voniomis ir atsipalaiduosit visiškoje ramybėje. Katamaranų nuoma Tenerifėje patiks visiems, kurie vertina gamtos grožį, patogumą ir privatumą.

Leiskitės į šį nepamirštamą gyvenimo nuotykį su draugais ar artimiausių žmonių kompanija, erdviame katamarane patogiai tilps visi svečiai. Katamarano nuoma Tenerifėje yra pati geriausia pramoga norintiems nepamirštamai atšvęsti šeimos šventę ar jaukiai praleisti laiką su draugais. Kad jums rūpesčių būtų kuo mažiau ir kelionės akimirkos atmintyje išliktų visą gyvenimą, mes galime pasirūpinti ir profesionaliu fotografu, kuris į kelionę vyktų kartu ir užfiksuotų ypatingas jūsų gyvenimo akimirkas. Jūs tik pasakykite kokio nuotykio norite, o mes pasistengsime išpildyti visus jūsų lūkesčius.

Katamarano nuoma - tai patogus ir išskirtinis būdas iš arčiau susipažinti su Atlanto vandenynu ir jo gyventojais. Delfinai ir banginiai taip pat dar ne viskas ką pamatysite, nes nuo laivo denio atsiveria visiškai kitoks, stulbinantis salos kraštovaizdis su nuostabia miestų panorama, didingomis uolomis ir išskirtine šio krašto augalija. Pamatysime tai, ko sausumoje pamatyti tiesiog neįmanoma. Žmogaus rankos nepaliesti gamtos kampeliai, įlankos ir didingos uolos. Pamatykite kur gyvena delfinai ir kur namus yra įsikūrę banginiai, patirkite ką reiškia plaukti Atlanto vandenynu, įkvėpkite ir pamatykite. Nes tai prisiminsite visą savo gyvenimą ir čia norėsis grįžti dar tikrai ne kartą.

Nesvarbu ar planuojate šventę, ar tiesiog mėgstate gerai praleisti laiką, katamarane patogiai jausis visi keliautojai. Kiekvienas svečias mums yra ypatingas, todėl pasirūpinsime ne tik kupina įspūdžiu kelione, bet šio ypatingo nuotykio metu pavaišinsime jus šaltais ir karštais užkandžiais, egzotiniais vaisiais, vynu, alumi, putojančiu vynu, gaiviaisiais gėrimais ar tiesiog vandeniu. Galėsite pasimėgauti vietiniais vaisiais, sumuštiniais ar kitais užkandžiais. O norintys, galės užsisakyti ir karštus patiekalus.

Katamarano nuoma Tenerifėje suteikia jums išskirtinę galimybę pamatyti tai, ko sausumoje pamatyti net neįmanoma. Ši išvyka gali būti rami ir atpalaiduojanti, o mėgstantys laiką leisti aktyviai, galės pramogauti: išsimaudyti Atlanto vandenyne ar net išbandyti nardymą su vamzdeliu. Pastaroji paslauga teikiama už papildomą mokestį, todėl dėl nardymo informuokite mus prieš pradedant šį nuotykį. Plaukiant katamaranu, turėsite unikalią progą iš arti pamatyti delfinų ir banginių gyvenimą, nes plauksime visai netoli jų natūralių buveinių. O jei pasiseks, galbūt pamatysime net ir didžiuosius jūsų vėžlius. Trumpai tariant – vaizdai stebins ir virš vandens, ir po juo!

Plaukimas katamaranu į užburiantį Atlanto vandenyną yra tai, ką būtinai turite patirti atvykus į Tenerifę. Ši sala ypatinga ir kerinti savo grožiu, bet to, ką pamatysite plaukiant, nepamatysite niekur kitur. Tik nepamirškite fotoaparato, nes norėsis užfiksuoti kiekvieną šios kelionės akimirką!