Boat rent Tenerife
11 vietų jachta Dufour

11 vietų jachta Dufour

Jachtos nuoma Tenerifėje, buriavimas Tenerifėje išskirtine jachta Dufour

Nauji potyriai su nauja jachta, bei galimybė nardyti ir pamatyti povandeninį gyvenimą!

Kuo mes ypatingi?
Mūsų jachta yra naujausia Puerto Colon 2017 m. Dufour 41 modelio, 12,5 metrų ilgio ir 4,5 pločio, kad būtų didelis komfortas netgi tiems klientams, kurie turi vaikščiojimo sunkumų (į jachtą galima patekti su vežimėliu).
Jachtos talpa yra iki 11 žmonių.
Kelionėje siūlomas nemokamas maistas bei įvairūs gėrimai. Kelionėje Jums parodysime delfinus, banginius bei vėžlius. Sustosime laukiniame pliaže išsimaudyti ir pasimėgauti Atlanto vandenynu. Galima VIP paslauga. Du įgulos nariai kapitonas ir marinero. Galimas profesionalus fotografas laive (Jūsų kelionė liks nepamirštama).
Mes esame visiškai legali įmonė, turinti visas licencijas ir visapusišką draudimą („Blue flag“ licencija ir „medioambiente“). Mūsų įgula kalba anglų, ispanų, italų, rusų ir lenkų kalbomis. Jachtoje turime gelbėjimosi liemenes ir visą saugumo įrangą

Puikiai praleiskite dieną vandenyne sustodami vienoje gražiausių įlankų. Atsigaivinkite turkio spalvos jūroje nardydami ar plaukiodami. Tenerifė – banginių ir delfinų stebėjimo rojus. Prie vakarinės salos pakrantės yra natūrali įvairių jūros žinduolių buveinė. Yra daug delfinų ir banginių, o kartais ir sutinkame didžiosius jūros vėžlius.
Čia jau buvo pastebėtos 28 skirtingos jūrų žinduolių rūšys. Todėl galimybė kelionės laivu metu pastebėti banginius ir delfinus yra 99 proc. Jachta aprūpinta visais patogumais. Yra nedidelis plotas po deniu erdvi kajute ir tualetas.
Laivapriekio vietoje rasite vietą degintis denyje. O laivagalyje yra sėdynės ir kopėčios maudynėms. Be to, galite rasti gėlo vandens dušą.
3 valandų kelionės laivu metu kapitonas pirmiausia nuves jus į jūrą ieškoti banginių ir delfinų. Plaugdami galite atsipalaiduoti saulėje ir pasimėgauti gaiviu gėrimu. Mėgaukitės švelniu sklandymu Atlanto vandenyno bangomis ir švelniu jūros vėjeliu. Pastebėję banginius ar delfinus sustabdome variklius ir galėsite mėgautis šiais nuostabiais žaismingais padarais.
Su jais praleisime kelias minutes. Tikrai nustebsite, kaip arti jūros žinduoliai priartėja prie valties. Dabar turėsite geriausias galimybes fotografuoti fantastiškas nuotraukas.
Po šių nuostabių įspūdžių tęsiame 3 valandų kelionę laivu ir leidžiamės į gražią įlanką sustoti paplaukioti. Čia galite pasirinkti plaukimą ar nardymą arba tiesiog įšokti į vandenyną ir smagiai praleisti laiką. Laive yra kaukes ir vamzdeliai paviršiniam nardymui. Draugiškas kapitonas taip pat pasirūpins jūsų fizine gerove. Taigi jis paruošia nedidelį užkandį laive, kuris yra sumuštinis, vaisiai ir traškučiai bendrų kelionių ir „Sandard Private Tour“ metu. „Premium Private Tour“ jis taip pat siūlo jums tapas ir paella pasirinkimą.
Taip gali būti – tobula diena jūroje. Po visų šių gražių įspūdžių pagaliau grįžtame į uostą.
Mūsų 3 valandų kelionė laivu galima kiekvieną dieną ir visus metus. Plaukimo laikas, priklausomai nuo sezono, yra 10:00, 13:00 ir 16:00.

Žiemos sezono metu saulėlydžio kruizas vyksta 16:00, o vasaros sezono metu – 19:00.
Šią 3 valandų kelionę laivu galite užsisakyti kaip bendrą kelionę arba privačią užsakomąją kelionę. Ekskursijos susitikimo vieta yra Puerto Colon Costa Adechėje.
Jei norimos datos nėra, mielai pasiūlysime alternatyvų. Nedvejodami susisiekite su mumis! Mes visada esame jūsų žinioje.
Jachtoje telpa 11 žmonių.

11 vietų jachta Dufour

Vienam asmeniui, 3 valandu bendroje grupėje, banginių ir delfinų stebėjimo turas – maistas, gėrimai, plaukimas ir nardymas su vamzdeliu – 59 €

3 valandų individualios ekskursijos kaina – 450 €

Į kainą įeina:
Vanduo, gaivieji gėrimai, vynas, alus ir putojantis vynas.

Papildomos paslaugos:
Karšti sumuštiniai, sūris, kumpis, alyvuogės ir egzotiški vaisiai - 40€
Papildomai galima užsisakyti paelija su vištiena arba jūros gėrybėmis. Vienos paelijos kaina - 12 €.

Mes viskuo pasirūpinsime!

Laivo vieta žemėlapyje

Apmokėjimo sąlygos