Boat rent Tenerife
11 vietų jachta Bavaria 41

11 vietų jachta Bavaria 41

Plaukimas su prabangia jachta Bavaria-41 į Los Gigantes su maudynėmis Masca tarpeklyje

Kasmet į Tenerifę atvyksta daugiau nei 5 milijonai keliautojų, taigi pasigrožėti čia tikrai yra kuo. Ši sala yra pati didžiausia iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne, o klimatas saloje tiesiog tobulas atostogoms. Kadangi šią Ispanijos salą skalauja Atlanto vandenynas, vandens pramogos čia itin populiarios, vieni gaudo bangas banglentėmis, kiti susipažįsta su vandens gyventojais nardydami, o dar kiti renkasi pasiplaukiojimą laivais. Būtent tokią kelionę siūlome ir mes. Plaukimas vyksta patogia, erdve burine jachta „Bavaria 49 Cruiser“. Plaukimas jachta į Los Gigantes su maudynėmis Masca tarpeklyje privers jus pamiršti visus rūpesčius, o kiekviena šios kelionės sekundė bus tiesiog nepakartojama. Garantuojame, kad net ir po daugelio metų priminus šį nuotykį jūsų veide atsiras šypsena!

Plaukimas jachta į Los Gigantes su maudynėmis Masca tarpeklyje leis jums pasinerti į egzotišką, kupiną įspūdžių ir geros nuotaikos kelionę po Atlanto vandenyną. Šioje jachtoje yra patogi svetainės ir valgomojo zona, jaukios kajutės ir erdvus denis laivo priekyje. Būtent denyje ir praleisime daugiausiai laiko, nuo jo galėsite stebėti kerinčią Tenerifės gamtą, greitus ir žaismingus delfinus, galiūnus banginius, o kartais kelionės metu pavyksta sutikti net ir didžiųjų jūros vėžlių. Dėl galimybės iš arti pamatyti vandenyno gyventojus šis kelionės maršrutas yra itin populiarus. Tai išskirtinė galimybė stebėti delfinus ir banginius jų natūralioje buveinėje. Šie vandenyno gražuoliai čia jaučiasi visiškai saugūs ir atsipalaidavę, todėl turėsite unikalią galimybę stebėti kaip jie bendrauja tarpusavyje, žaidžia ir domisi aplinka.

Kelionės metu aplankysime Los Gigantes uolas, kurios nustebins jus savo didybe – tai vulkaninės kilmės uolos, kurių aukštis siekia net iki 800 metrų virš jūros lygio! O šių uolų viduryje yra Masca įlanka, kurioje tyvuliuoja neįtikėtino skaidrumo vanduo. Apie šią įlanką sklando daug legendų, pasakojama, kad kadaise čia buvo piratų prieglobstis. Nors ir nežinia ar iš tiesų piratai čia lankėsi, tačiau vietovė tikrai magiška. Kadangi tarpeklis apsuptas didžiulių uolų, jos natūraliai šią vietą apsaugo nuo smarkių vėjų ir didelių bangų, todėl Masca tarpeklis yra puiki vieta nepamirštamoms maudynėms įspūdingo grožio gamtoje. Taip pat kelionės metu lyg ant delno matysite pakrantėse įsikūrusius miestus, praplauksime pro baltąsias uolas ir hipių paplūdimį. Tai ne tik toks paplūdimio pavadinimas, čia iš tiesų gyvena žmonės, nusprendę susilieti su gamta. Jie įsikūrę uolose ar nameliuose suręstuose iš akmenų, šakų ar kitų gamtoje rastų medžiagų.

Keliaujant jachta galėsite visiškai atsipalaiduoti, nes plauksite tik su savo draugų kompanija, todėl privatumas ir komfortas garantuotas. Jums teliks mėgautis pribloškiančia gamta ir bendrauti su smagia artimiausių žmonių kompanija. Visos kelionės metu jachtoje plaukiančius keliautojus vaišinsime gaiviaisiais gėrimais, šaltais užkandžiais, karštais patiekalais ir egzotiniais vaisiais. Jachta puikiai tinkama ne tik pasiplaukiojimui, bet ir šventėms. Čia galite suplanuoti giminės ar draugų susitikimą, ar net atšvęsti nepamirštamą gimtadienį.

Kelionė trunka apie 6 valandas. Išvykstame iš Puersto Colon uosto, toliau jachta plaukiame į Los Gigantes, čia sustosime esančiame Masca tarpeklyje, kur visi norintys keliautojai galės išsimaudyti krištolo skaidrumo vandenyje ir vėliau atgal grįšime į uostą. Ši kelionė puikiai tinka įvairaus amžiaus žmonėms, nes pasinerti į kupiną įspūdžių išvyką nori visi. Plaukimas jachta į Los Gigantes su maudynėmis Masca tarpeklyje bus įdomus tiek patiems mažiausiems, tiek ir senjorams. O ir kelionėje viskas apgalvota iki pačių mažiausių smulkmenų: pramogos, nuostabūs vaizdai, skanūs valgiai ir gaivinantys gėrimai. Jums tereikia su savimi pasiimti gerą nuotaiką, o sklandžiu ir įsimintinu plaukimu pasirūpinsime mes.
Jachtoje telpa 11 žmonių.

11 vietų jachta Bavaria 41

6 valandų individualios ekskursijos kaina i Los Gigantes – 749 €
7 valandų individualios ekskursijos kaina su maudynėmis Masca tarpeklyje – 870€

Į kainą įeina:
Vanduo, gaivieji gėrimai, vynas, alus ir putojantis vynas.

Papildomos paslaugos:
Karšti sumuštiniai, sūris, kumpis, alyvuogės ir egzotiški vaisiai - 40€
Papildomai galima užsisakyti paelija su vištiena arba jūros gėrybėmis. Vienos paelijos kaina - 12 €.

Mes viskuo pasirūpinsime!

Laivo vieta žemėlapyje

Apmokėjimo sąlygos