Boat rent Tenerife
Sport fishing in Tenerife

Sport fishing in Tenerife

Sport fishing in the Atlantic Ocean near Tenerife - catch fish and enjoy the views along the golden coast of the island.

A trip on a sailing yacht with sport fishing.

During the swim we will find friendly whales in their natural habitat between the islands of Tenerife and La Gomera and the rocks of Los Gigantes! You will see the golden coasts of the north-western part of the island, the panorama of the unusual architecture of the city, the cozy bays with the clear ocean.

We will play catching dolphins and enjoy the amazing views of the island by the mysterious “kiss grotto”, and the brave will be able to swim with the sea turtles. We will finally have an enchanting sunset in a romantic wave …

  • Sport fishing is that the fish caught is released back into the ocean from where it was caught.

  • The ship can accommodate up to 6 people.

  • The price of 6 hours of individual sport fishing is 299 €

We will take care of everything!

Book the boat
Fishing sail boat
Limited Offer!
Full boat rental: 470€ 369
Price per passenger for group booking: -
Fishing boat Jeanneau - Merry Fisher 800
Limited Offer!
Full boat rental: 470€ 369
Price per passenger for group booking: -
Gallery
Boat rental in Tenerife Whale watching in Tenerife Fishing in Tenerife Sport fishing in Tenerife Boat rental in Tenerife Fishing yacht Tenerife
More about the trip

Žvejyba – tai puikus užsiėmimas norintiems atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdienių rūpesčių. Tačiau sportinė žvejyba Tenerifėje ne tik padės pabėgti nuo rutinos, kasdienių problemų ar rūpesčių, bet ir paliks neišdildomus įspūdžius. Šis nuotykis įdomus tuo, kad niekada nežinai kas užkibs: tunas, barakuda, kardžuvė, o galbūt ryklys. Jei jau pasirinkote Tenerifę savo atostogų maršrutu, tai reiškia, kad tikrai mėgstate gerą laiką, poilsį ir nepakartojamus nuotykius. Būtent toks bus ir šis.

Tenerifės salos krantus skalaujančiame Atlanto vandenyne gyvena daugiau nei 700 skirtingų žuvų rūšių, todėl laimikis žvejybos metu tikrai gali nustebinti. Jei Lietuvoje žvejybai vandens telkinį dažnai renkamės pagal tai, kas tuose vandenyse gyvena, tai Tenerifėje nuspėti kas užkibs ant kabliuko tiesiog neįmanoma. Visą pagautą laimikį paleidžiam atgal į Atlanto vandenyno gelmes, bet įspūdžiai ir prisiminimai iš šio nuotykio jūsų atmintyje išliks visą gyvenimą. O su įspūdingiausiomis žuvimis galėsime jus užfiksuoti nuotraukose ir šį nuotykį maloniai prisiminsite net ir po daugelio metų. Sportinė žvejyba Tenerifėje yra labai mėgstama pramoga tiek vietos žvejų, tiek ir atvykusių salos svečiams. Ir visai nesvarbu kokia jūsų patirtis gaudant žuvį, ši pramoga tiks ir patiks kiekvienam. Net ir tiems, kurie neturi patirties žvejyboje, norėsis tai išbandyti, o išbandę dažnai pas mus sugrįžta dar ne vieną kartą.

Į nuotykį galite vykti vienas, su draugais ar su šeima. Sportinė žvejyba Tenerifėje - puikiai tinkama pramoga tiek vyrams, tiek moterims ir net vaikams. Nesvarbu kokio jūs amžiaus, kokia jūsų žvejybinė patirtis, koks jūsų fizinis pasiruošimas – tai pramoga kuri tiks ir patiks kiekvienam! Atlanto vandenyne gyvena daugybė įvairiausių žuvų, todėl nuobodžiauti ir ilgai laukti laimikio tikrai neteks. O tokia greita ir įdomi žvejyba ypatingai sužavi vaikus, todėl į nuotykį galite drąsiai vykti su visa šeima. Nuobodžiauti ar galvoti ką veikti plaukiant laivu neteks niekam. Net ir tiems šeimos nariams, kurie meškerės net neplanuoja paimti į rankas, šis nuotykis tikrai patiks.

Žvejyba Kanarų salose yra tikra atgaiva ir kūnui, ir sielai. Nes ne tik žuvis bus jūsų laimikis. Šio nuotykio metu turėsit unikalią galimybę pamatyti įspūdingą Tenerifės salos kraštovaizdį nuo laivo denio. Tai visai kas kita nei tyrinėti salą sausumoje, nes to, ką pamatysite plaukiant laivu, pamatyti sausumoje tiesiog neįmanoma. Užburianti miestų panorama, vulkaninės uolos, paslaptimis ir legendomis apipintos įlankos ir žmogaus rankos nepaliestos gražiausios vietovės. Laukiniai paplūdimiai ir išskirtinė gamta bus nuolatiniai šio nuotykio palydovai.

Sportinė žvejyba Tenerifėje, tai ne tik žvejyba. Tuo pačiu tai ir ekskursija, kurios metu pamatysite tikrai daug. Plauksime visai netoli natūralių delfinų ir banginių buveinių, todėl turėsime progą pamatyti šių vandenyno žinduolių gyvenimą iš labai arti. Viena yra matyti delfiną kažkur nelaisvėje ar televizoriaus ekrane, bet matyti šiuos vandenyno žinduolius gyvai ir visai šalia, yra visai kas kita. Ir tai tikrai nuostabi patirtis.

Klimatas Tenerifėje yra itin palankus ne tik atostogoms, bet ir delfinams bei banginiams. Būtent todėl šie vandenyno gražuoliai čia gyvena ištisus metus ir jūs galėsite su jais susipažinti bet kuriuo metų laiku. Laukinė gamta visada kitokia ir visada nenuspėjama, todėl niekada negali žinoti ką pavyks pamatyti ir ką pavyks ištraukti ant kabliuko iš vandenyno gelmių.

Plaukiant laivu gali pasisekti pamatyti ir jūros vėžlius, margaspalvių žuvų pulkus ar net didžiulį bangininį ryklį. Bijoti nėra ko, nors ir dideli, jie visiškai nepavojingi žmogui. Delfinai ir banginiai taip pat yra labai draugiški, smalsūs ir taikūs gyvūnai, jie mielai įsileidžia laivus į savo teritoriją ir patys smalsiai žvalgosi į mus. Nuostabu pamatyti kaip šie žinduoliai elgiasi laisvėje, savo tikruose namuose. Jie čia gyvena daugybę metų, žaidžia, maitinasi, kuria šeimas ir gyveną jiems įprastą gyvenimą. Taip, kaip sutverta gamtos.

Tenerifė vadinama nesibaigiančio pavasario sala, nes Teidės ugnikalnis sulaiko audrų debesis ir pasakiškas oras čia lepina nuolat. Ir žiemą, ir vasarą - čia šilta ir malonu ištisus metus, todėl ir sportinė žvejyba Tenerifėje galima net žiemą.

Jei vasarą vandens temperatūra siekia apie 25 laipsnius šilumos, tai žiemą ji nukrenta vos pora laipsnių ir jūs taip pat galite mėgautis tomis pačiomis pramogomis kaip ir vasarą. Tik nuo jūsų kelionės laiko priklausys  kokį laimikį pavyks ištraukti meškere iš vandenyno.

Plaukiant laivu taip pat grožėsimės itin skaidriu įlankų vandeniu ir paslaptinga „bučinių grota“. Drąsiausi ir norintys dar daugiau potyrių, kelionės metu galės atsigaivinti ir išsimaudyti Atlanto vandenyne. O vakare pasigrožėsime kerinčiu saulėlydžiu. Mes planuojame individualias keliones, todėl ir jūsų nuotykį suplanuosime būtent tokį, kokio norisi jums. Tik svarbu spėti rezervuoti vietą, nes vandens pramogos šioje saloje yra itin populiarios, o ir sportinė žvejyba Tenerifėje pritraukia vis daugiau smalsuolių iš viso pasaulio.

Laivo kapitonas kalba keletu kalbų, todėl be vargo pavyks susikalbėti ir jums. Mes jums papasakosime kaip elgtis kelionės metu, kokios yra žvejybos taisyklės, o nuotykio metu papasakosime kokie laimikiai slypi po vandeniu. Esame draugiški ir dėmesingi, todėl kelionės metu pasirūpinsime įvairiais gėrimais bei užkandžiais. Viskas tik dėl jūsų, kad kelionė būtų ne tik įdomi, bet tuo pačiu patogi ir maloni.

Kaip pasiruošti žvejybai? Pasiimkite fotoaparatą, nes užfiksuoti pagautą laimikį tikrai norėsite. Viskuo kitu pasirūpinsime mes. Jums nereikia rūpintis jokia žvejybine įranga, mes viskuo aprūpinsime jus. Mums svarbus kiekvienas svečias, todėl padarysime viską, kad šis nuotykis būtų pats nuostabiausias jūsų atostogų potyris.

Esame atsakingi, todėl turime visus reikalingus draudimus ir leidimus, mūsų vandens transporto priemonės kruopščiai prižiūrimos, yra švarios, saugios ir paruoštos nepamirštamoms kelionėms. Jau daugelį metų dirbame šį darbą, todėl galime vadinti save profesionalais. Žinome kur plaukti, turime ką patarti ir turime ką jums parodyti. Jei pažadėjome, kad jūsų nuotykis bus nepakartojamas, tai jis tikrai toks ir bus!

Sportinė žvejyba Tenerifėje yra neįprasta, įdomi ir išsiskirianti iš kitų siūlomų pramogų. Bet jei paklaustumėte ar verta išbandyti šį nuotykį, mes atsakytume – būtina. Nes žvejyba Tenerifėje neprilygs žvejybai jokiame kitame pasaulio kampelyje. Tai unikali sala, su įspūdingu kraštovaizdžiu, su kerinčia augalija ir su paslaptingu Atlanto vandenynu. Jei būnant krante vandenynas atrodo ramus, tai laimikių gausa ir įvairovė žvejyboje sukurs visai kitokį įspūdį. Atlanto vandenynas labai gyvybingas, čia knibždėte knibžda visokiausių žuvų ir gyvybės. Mažų ir didelių, plėšrių ir visiškai nepavojingų. Išbandykite šį nuotykį ir savo akimis pamatykite kokia nuostabi yra Tenerifė ir laukinė gamta. Pasikvieskite artimiausių draugų kompaniją, pasiūlykite šeimai ar į nuotykį leiskitės vienas. Liūdna čia nebus niekam, o šypsena bus kiekvieno laivo svečio veide. Išdrįskite ir pabandykite. Jūs to niekada nesigailėsite!