Jachtos frachtavimo Tenerifė prašmatni Bavaria 49

Foto

Яхта в атлантическом океане в Тенерифе

Video

Ekskursija išvyksta iš Puerto Colon uosto, Las Americas

Pajuskite palaimą susiliedami su Tenerifės gamta. Pasijuskite jos dalimi. Aplankykite savo jaunesniuosius brolius: delfinus, banginius ir jūros vėžlius.Pasisemkite naujų jėgų ir ramybės, motinos-gamtos glėbyje. Pamirškite rūpesčius, būkite čia ir dabar, tik jūs ir unikali Tenerifės gamta..

Mūsų pagrindinis tikslas padaryti Jūsų viešnagę Tenerifėje, kupiną sodrių įspūdžių ir pačių šviesiausių ir tyriausių emocijų, kad Jūsų kelionė jachta būtų tokia nuostabi, jog dar ilgus Jūsų gyvenimo metus džiugintų jus, keltų šviesią nostalgiją ir būtų, būtent tas atsiminimą kurį atsiminsite,kai norėsite praskaidrinti sau nuotaiką kasdienybėje. Kiekvienas svečias mūsų denyje nestokos dėmesio, nes kiekvienas iš Jūsų mums yra ypatingas. O kad jaustumėtės sotūs ir laimingi, visos išvykos metu, galėsite mėgautis gaiviaisiais gėrimais, įvairiais šiltais ir šaltais užkandžiais bei egzotiniais vaisiais.
Jachtoje telpa 10 žmonių.

Vienam asmeniui, 3 valandu bendroje grupėje, banginių ir delfinų stebėjimo turas –  maistas, gėrimai, plaukimas ir nardymas su vamzdeliu – 59 €

3 valandų 
individualios ekskursijos kaina – 399 €

Į kainą įeina:
Vanduo, gaivieji gėrimai, vynas, alus ir putojantis vynas.
Karšti sumuštiniai, sūris, kumpis, alyvuogės ir egzotiški vaisiai.

Papildomos paslaugos:
Papildomai galimą užsisakyti paelją su vištiena arba jūros gėrybėmis.
1 paelijos kaina 9 €.

Mes viskuo pasirūpinsime!

Mokėjimo ir atšaukimo sąlygos

Meniu